Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-90 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 55-150 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 13 желтоқсанда № 5337 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 40-90 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4997 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31 288 754 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 426 346 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 41 533 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 425 544 мың теңге;
трансферттер түсімі 25 395 331 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 343 813 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 14 077 879 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 761 009 мың теңге;
субвенциялар 9 212 630 мың теңге;
2) шығындар 31 319 388 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 108 149 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 150 890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 42 741 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 40-90 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 5 декабря 2019 года № 55-150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2019 года № 5337
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджете Енбекшиказахского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 40-90 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4997, опубликован 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
доходы 31 288 754 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 426 346 тысяч тенге;
неналоговые поступления 41 533 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 425 544 тысячи тенге;
поступление трансфертов 25 395 331 тысяча тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления
343 813 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 14 077 879 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 761 009 тысяч тенге;
субвенции 9 212 630 тысяч тенге;
2) затраты 31 319 388 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 108 149 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 150 890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 42 741 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 138 783 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 138 783 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Байгоджаев
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 138 783 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 138 783 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата К. Байгоджаев
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов