Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 43-260 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 46-281 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 3 сәуірде № 5093 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 43-260 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5007 тіркелген, 2019 жылдың 28 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 236 311 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 154 550 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 48 597 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 5 050 мың теңге;
трансферттер түсімі 7 028 114 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 026 928 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 674 266 мың теңге;
субвенциялар 4 326 920 мың теңге;
2) шығындар 7 356 685 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 122 987 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 166 650 мың теңге;

О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 43-260 "О бюджете Ескельдинского района на 2019-2021 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 29 марта 2019 года № 46-281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 3 апреля 2019 года № 5093
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата "О бюджете Ескельдинского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 43-260 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5007, опубликован 28 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 7 236 311 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 154 550 тысяч тенге;
неналоговые поступления 48 597 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 5 050 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7 028 114 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 026 928 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 674 266 тысяч тенге;
субвенции 4 326 920 тысяч тенге;
2) затраты 7 356 685 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 122 987 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 166 650 тысяч тенге;

бюджеттік кредиттерді өтеу 43 663 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 243 361 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 243 361 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ескелді аудандық мәслихатының "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

погашение бюджетных кредитов 43 663 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 243 361 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 243 361 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ескельдинского районного маслихата "По вопросам экономики, финансов, бюджету и соблюдения законности".

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық сессия төрағасы Қ. Досанов
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 43-260 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 46-281
шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ескельдинского районного маслихата К. Досанов
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Алпысбаев
Приложение к решению Ескельдинского районного маслихата от 29 марта 2019 года № 46-281 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 43-260 "О бюджете Ескельдинского района на 2019-2021 годы"

012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
23500
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
490246
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
417815
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
55294
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
49440
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
48600
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
840
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5854
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
5854
2
Әлеуметтiк көмек
323534
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
323534
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
114599
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24265
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15001
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31795
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3515
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34250
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
65611
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34498
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
38987
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38987
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28970
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2522
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7245
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

012
Капитальные расходы государственного органа
250
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23500
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
490246
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
417815
1
Социальное обеспечение
55294
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
49440
005
Государственная адресная социальная помощь
48600
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
840
464
Отдел образования района (города областного значения)
5854
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
5854
2
Социальная помощь
323534
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
323534
002
Программа занятости
114599
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24265
006
Оказание жилищной помощи
15001
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31795
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3515
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34250
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
65611
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34498
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
38987
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38987
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28970
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2522
021
Капитальные расходы государственного органа
250
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7245
07
Жилищно-коммунальное хозяйство