Ескелді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-267 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 47-286 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 19 сәуірде № 5121 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 44-267 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5025 тіркелген, 2019 жылдың 6 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2, 4, 6, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Ақын Сара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 48 466 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 068 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 45 398 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 31 145 мың теңге;
субвенциялар 14 253 мың теңге;
2) шығындар 48 466 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 164 819 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 131 940 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 32 879 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 32 879 мың теңге;
субвенциялар 0 теңге;
2) шығындар 164 819 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Төлеңгіт ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменении в решение Ескельдинского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-267 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2019-2021 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 12 апреля 2019 года № 47-286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 апреля 2019 года № 5121
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-267 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5025, опубликован 6 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 2, 4, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Акынсаринского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 48 466 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 068 тысяч тенге;
поступление трансфертов 45 398 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 31 145 тысяч тенге;
субвенции 14 253 тысячи тенге;
2) затраты 48 466 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 164 819 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 131 940 тысяч тенге;
поступление трансфертов 32 879 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 32 879 тысяч тенге;
субвенции 0 тенге;
2) затраты 164 819 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"6. Утвердить бюджет Туленгутского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер 60 064 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 360 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 54 704 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 43 042 мың теңге;
субвенциялар 11 662 мың теңге;
2) шығындар 60 064 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Сырымбет ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 53 030 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 436 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 49 594 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 36 712 мың теңге;

1) доходы 60 064 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 360 тысяч тенге;
поступление трансфертов 54 704 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 43 042 тысячи тенге;
субвенции 11 662 тысячи тенге;
2) затраты 60 064 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"7. Утвердить бюджет Сырымбетского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 53 030 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 436 тысяч тенге;
поступление трансфертов 49 594 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 36 712 тысяч тенге;

субвенциялар 12 882 мың теңге;
2) шығындар 53 030 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 4, 10, 16, 19-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

субвенции 12 882 тысячи тенге;
2) затраты 53 030 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 4, 10, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, финансам, бюджету и соблюдения законности".

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының сессия төрағасы М. Қарасаев
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 сәуірдегі "Ескелді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-267 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 47-286 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ескельдинского районного маслихата М. Карасаев
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Алпысбаев
Приложение 1 к решению Ескельдинского районного маслихата от 12 апреля 2019 года № 47-286 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-267 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2019-2021 годы"