Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 37-176 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 23 қаңтарда № 5035 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 415 347 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 270 640 мың теңге;
трансферттер түсімі 144 707 мың теңге;
2) шығындар 425 265 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 918 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 918 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.12.2019 № 48-218 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019-2021 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 300 734 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 208 854 мың теңге;
трансферттер түсімі 91 880 мың теңге;
2) шығындар 314 284 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13 550 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 13 550 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.12.2019 № 48-218 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019-2021 жылдарға арналған Байсерке ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 290 867 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 277 315 мың теңге;
трансферттер түсімі 13 552 мың теңге;
2) шығындар 322 940 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 32 073 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 32 073 мың теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.12.2019 № 48-218 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2019 года № 37-176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 января 2019 года № 5035.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 415 347 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 270 640 тысяч тенге;
поступления трансфертов 144 707 тысяч тенге;
2) затраты 425 265 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 918 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 918 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 10.12.2019 № 48-218 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 300 734 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 208 854 тысячи тенге;
поступления трансфертов 91 880 тысяч тенге;
2) затраты 314 284 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 13 550 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13 550 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 10.12.2019 № 48-218 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Байсеркенского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 290 867 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 277 315 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13 552 тысячи тенге;
2) затраты 322 940 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 32 073 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 32 073 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 10.12.2019 № 48-218 (вводится в действие с 01.01.2019).

Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.12.2019 № 48-218 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2019-2021 жылдарға арналған Междуреченский ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 97 117 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 54 250 мың теңге;
трансферттер түсімі 42 867 мың теңге;
2) шығындар 101 552 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 435 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 435 мың теңге.
Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.12.2019 № 48-218 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2019-2021 жылдарға арналған Чапаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 183 218 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 60 129 мың теңге;
трансферттер түсімі 123 089 мың теңге;
2) шығындар 188 354 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 136 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 136 мың теңге.
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.12.2019 № 48-218 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2019-2021 жылдарға арналған Энергетический ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 448 859 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 392 010 мың теңге;
трансферттер түсімі 56 849 мың теңге;
2) шығындар 477 190 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 28 331 мыңтеңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 28 331 мың теңге.
Ескерту. 10 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.12.2019 № 48-218 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2019 жылға арналған Боралдай кенті және ауылдық округтерінің бюджеттерінде бюджеттік алып қоюлардың көлемдері 575 690 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Боралдай кенті 78 022 мың теңге;
Ащыбұлақ ауылдық округі 94 950 мың теңге;
Байсерке ауылдық округі 140 906 мың теңге;
Жетіген ауылдық округі 4 000 мың теңге;
КазЦИК ауылдық округі 7 316 мың теңге;

Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 10.12.2019 № 48-218 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Утвердить бюджет Междуреченского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 97 117 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 54 250 тысяч тенге;
поступления трансфертов 42 867 тысяч тенге.
2) затраты 101 552 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 435 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 435 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 10.12.2019 № 48-218 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Утвердить бюджет Чапаевского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 183 218 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 60 129 тысяч тенге;
поступления трансфертов 123 089 тысяч тенге;
2) затраты 188 354 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 136 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 136 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 10.12.2019 № 48-218 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Утвердить бюджет Энергетического сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 448 859 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 392 010 тысяч тенге;
поступления трансфертов 56 849 тысяч тенге;
2) затраты 477 190 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 28 331 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 28 331 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 10.12.2019 № 48-218 (вводится в действие с 01.01.2019).
11. Предусмотреть в бюджетах поселка Боралдай и сельских округов на 2019 год объемы бюджетных изъятий в сумме 575 690 тысяч тенге, в том числе:
поселок Боралдай 78 022 тысяч тенге;
Ащыбулакский сельский округ 94 950 тысяча тенге;
Байсеркенский сельский округ 140 906 тысяч тенге;
Жетыгенский сельский округ 4 000 тысяч тенге;
КазЦИКовский сельский округ 7 316 тысячи тенге;

Қараой ауылдық округі 7 554 мың теңге;
Энергетический ауылдық округі 242 942 мың теңге.
Ескерту. 11 тармаққа өзгеріс енгізілді – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.06.2019 № 43-205 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Караойский сельский округ 7 554 тысяч тенге;
Энергетический сельский округ 242 942 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – с изменениями решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 10.06.2019 № 43-205 (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

13. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Исаев
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №37-176 шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.12.2019 № 48-218 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Іле ауданы Боралдай кентінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата А. Исаев
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 10.12.2019 № 48-218 (вводится в действие с 01.01.2019).
Бюджет поселка Боралдай на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне 4-қосымша
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.12.2019 № 48-218 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ащыбұлақ ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

Приложение 4 к решению Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года № 37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 10.12.2019 № 48-218 (вводится в действие с 01.01.2019).
Бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-176 шешіміне 14-қосымша
КазЦик ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 14 к решению Илийского районного маслихата от 9 января 2019 года №37-176 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2019-2021 годы"
Бюджет КазЦиковского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы