Іле ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 23 шілдедегі № 285 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 24 шілдеде № 5210 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 5 наурыздағы № 103 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 05.03.2021 № 103 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Илийскому району
Постановление акимата Илийского района Алматинской области от 23 июля 2019 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 июля 2019 года № 5210. Утратило силу постановлением акимата Илийского района Алматинской области от 5 марта 2021 года № 103
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Илийского района Алматинской области от 05.03.2021 № 103 (вводится в действие с 01.01.2021).

"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Іле ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Іле ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Іле ауданы әкімдігінің "Іле ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2018 жылғы 16 шілдедегі № 331 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4774 тіркелген, 2018 жылдың 9 тамызындағы Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Илийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Илийскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Илийского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Илийскому району" от 16 июля 2018 года №331 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4774, опубликован 9 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Сатибаев Алмасбек Кожабековичке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Қарасаев
Іле ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "23" шілде "Іле ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбиемен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" № 285 қаулысына қосымша
Іле ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарындағы ата-ана төлемақы мөлшері (айына/тенге)
3-жасқа дейін
3 жастан-
7 жасқа дейін
1.
"Алматы облысының білім департаменті" мемлекеттік мекемесінің Іле ауданының Жетіген селосында "Балдырған" балалар бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сатибаева Алмасбека Кожабековича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Карасаев
Приложение к постановлению акимата Илийского района от "23" июля 2019 года № 285 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Илийскому району"
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Илийскому району
Наименование
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
до 3-х лет
от 3-х
до 7 лет
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад "Балдырған" в селе Жетыген Илийского района государственное учреждение Алматинский областной департамент образования