"Іле ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Іле ауданы әкімінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 25 желтоқсанда № 5368 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 2020 жылғы 19 қазандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 19.10.2020 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Іле ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле ауданы әкімінің "Іле ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4943 тіркелген, 2018 жылдың 20 желтоқсанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің қосымшасында:
№ 349, 350, 351, 355, 358, 361, 369, 372, 392, 393, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 410, 411, 412, 413 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің қосымшасында сәйкес ауыстырылсын;
№ 381 сайлау учаскесінде "Орталығы: Жетіген ауылы, Калинин көшесі, нөмірсіз, "Қазақстан ұлттық "Темір жол компаниясы" акционерлік қоғамының вокзалы" сөздері "Орталығы: Жігер көшесі № 86, "№ 34 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң жақ қанат" сөздеріне ауыстырылсын;
№ 380 сайлау учаскесінде "Орталығы: Жетіген ауылы, Жігер көшесі № 86, "№ 34 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі" сөздері "сол жақ қанат" сөздерімен толықтырылсын;
№ 405 сайлау учаскесінде "Орталығы: М. Түймебаев ауылы, "Первомайские пруды" әскери қалашығының клубы" сөздері "Орталығы: М. Түймебаев ауылы, Өндірістік аймағы № 314 "Жеті жол" мейрамханасы" сөздеріне ауыстырылсын;
№ 410 сайлау учаскесінде "Орталығы: М. Түймебаев ауылы, Заречная көшесі, № 1 а, "Шер-Ай" тойханасы" сөздері "Орталығы: М. Түймебаев ауылы, 2-Линия көшесі, № 17, Ащыбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының "Күншуақ" бөбекжай-балабақшасы Мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны" сөздеріне ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение акима Илийского района от 10 декабря 2018 года № 1 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Илийском районе"
Решение акима Илийского района Алматинской области от 24 декабря 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 декабря 2019 года № 5368. Утратило силу решением акима Илийского района Алматинской области от 19 октября 2020 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Илийского района Алматинской области от 19.10.2020 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Илийского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Илийского района "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Илийском районе" от 10 декабря 2018 года № 1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4943, опубликован 20 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в приложении решения:
границы избирательных участков № 349, 350, 351, 355, 358, 361, 369, 372, 392, 393, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 410, 411, 412, 413 заменить согласно приложения к настоящему решению;
в избирательном участке № 381 слова "Центр: село Жетыген, улица Калинина, без номера, вокзал акционерного общества "Национальная компания "Казахстан Темир жолы" заменить словами "Центр: село Жетыген, улица Жигер № 86, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 34", правое крыло";
в избирательном участке № 380 слово "Центр: село Жетыген, улица Жигер № 86, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 34" дополнить словами "левое крыло";
в избирательном участке № 405 слова "Центр: село М. Туймебаева, клуб военного городка "Первомайские пруды" заменить словами "Центр: село М.Туймебаева, Промзона № 314, ресторан "Жеті жол";
в избирательном участке № 410 слова "Центр: село М. Туймебаева, улица Заречная № 1 а, кафе "Шер-Ай" заменить словами "Центр: село М. Туймебаева, ул 2-Линия, № 17, Государственное казенное предприятие ясли-сад "Күншуақ" аппарата акима Ащыбулакского сельского округа";

шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасында көрсетілген жаңадан ашылған № 1045, 1046, 1047 сайлау учаскелерімен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле ауданы әкімі аппаратының басшысы М. Карибаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Карасаев
Аудан әкімі 2019 жылғы 24 желтоқсаны № 2 Іле ауданы әкімінің 2019 жылғы "____"___________ "Іле ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" №____ шешіміне қосымша
Іле ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері:
№ 349 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтеген батыр ауылы, Әжімұратов Асқар көшесі, № 12, "М. Мақатаев атындағы № 13 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Өтеген батыр ауылы, көшелер: Заманбек Батталханов № 1, № 4, № 7, № 9, № 10, № 13, № 28, Абай № 1, № 1 а, № 1 б, № 1 в, № 2, № 3, № 5, № 7, № 8, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, Жамбыл № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 1/5, № 2, № 3/1, № 3/2, № 3/3, № 3/4, № 4, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 6, № 7/1, № 7/2, № 7/3, № 7/4, № 10, № 12, № 14, № 14 а, № 16-дан - 28-ге дейін, Ғ. Мұратбаев № 2, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17,Титов № 19, № 21, Спортивная № 1, № 2, № 3, № 4, № 19.
№ 350 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтеген батыр ауылы, Әжімұратов Асқар көшесі, № 8, "Іле аудандық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Өтеген батыр ауылы, көшелер: Әжімұратов Асқар № 1, № 6, № 12, М. Әуезов № 3, № 3 б, № 5, № 11, Қолдасов Сұлтан № 1, № 1 а, № 2, № 3, № 5-тен № 13-ке дейін, № 19, № 19 а, № 21, № 21 а, Михаил Лукин № 3, № 5, № 8, № 10, № 11, № 13, № 16, № 17, № 19, М. Әуезов № 3, № 3 б, № 5, № 11, Абай № 10, № 12, № 19 а, Титов № 1-ден № 14-ке дейін, № 6 а, № 17.
№ 351 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі, № 16, "№ 7 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Өтеген батыр ауылы, көшелер: Абай № 21, № 23, № 23 а, № 25, № 27, С.Сейфуллин № 1/4, № 2, № 3, № 4, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 6/4, № 6/5, № 7 а, № 7 в, № 8/1, № 8/3, № 8/4, № 8/5, № 10/1, № 10/2, № 10/3, № 10/4, № 11, № 12/1, № 12/2, № 12/3, № 12/4, № 13, № 14, № 14/1, № 14/2, № 14/3, № 14/4, № 15, № 16/1, № 16/2, № 16/3, № 16/4, № 18/1, № 18/2, № 19, № 20/1, № 20/3, № 20/4, № 20/5, № 20/6, № 20 а/1, № 20 а/2, № 20 б/1, № 20 б/2, № 21, № 22/1, № 22/2, № 23, № 25, № 26/1, № 26/2, № 26/3, № 26/4, № 27, № 28/1, № 28/2, № 28/4, № 29, № 29 а, № 30, № 31, № 32/1, № 32/2, № 32/3, № 32/4, № 33, № 34, № 34/1, № 34/2, № 34/3, № 34/4, № 34 а, № 35, № 36/1, № 36/2, № 36/3, № 36/4, № 37, № 38/1, № 38/2, № 38/3, № 39, № 40, № 41, № 42/1, № 42/2, № 43, № 44/1, № 44/2, № 44/3, № 45, № 46, № 47, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 62, № 62/1, № 64, № 66, Титов № 8 а, № 23-тен - 29-ға дейін (тақ жағы).
№ 355 сайлау учаскесі

приложение решения дополнить вновь созданными избирательными участками № 1045. 1046. 1047, указанными в приложении к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Илийского района М. Карибаева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Карасаев
Аким района от 24 декабря 2019 года № 2
Приложение к решению акима Илийского района №______от "___"___________ 2019 года "О внесении изменений и дополнений в решение акима Илийского района от 10 декабря 2018 года № 1 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Илийском районе"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Илийском районе:
1. Избирательный участок № 349
Центр: село Отеген батыра, улица Әжімұратов Асқар, № 12, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 13 имени М. Макатаева".
В границах: село Отеген батыра, улицы: Заманбек Батталханов № 1, № 4, № 7, № 9, № 10, № 13, № 28, Абай № 1, № 1 а, № 1 б, № 1 в, № 2, № 3, № 5, № 7, № 8, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, Жамбыл № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 1/5, № 2, № 3/1, № 3/2, № 3/3, № 3/4, № 4, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 6, № 7/1, № 7/2, № 7/3, № 7/4, № 10, № 12, № 14, № 14 а, с № 16 по № 28, Г. Муратбаев № 2, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, Титова № 19, № 21, Спортивная № 1, № 2, № 3, № 4, № 19.
Избирательный участок № 350
Центр: село Отеген батыра, улица Әжімұратов Асқар, № 8, Государственное коммунальное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа Илийского района".
В границах: село Отеген батыра, улицы: Әжімұратов Асқар № 1, № 6, № 12, М. Әуезов № 3, № 3 б, № 5, № 11, Қолдасов Сұлтан № 1, № 1 а, № 2, № 3, с № 5 по № 13, № 19, № 19 а, № 21, № 21 а, Михаил Лукин № 3, № 5, № 8, № 10, № 11, № 13, № 16, № 17, № 19, М. Ауезов № 3, № 3 б, № 5, № 11, Абай № 10, № 12, № 19 а, Титов с № 1 по № 14, № 6 а, № 17.
Избирательный участок № 351.
Центр: село Отеген батыра, улица Титова, № 16, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 7".
В границах: село Отеген батыра, улицы: Абай № 21, № 23, № 23 а, № 25, № 27, С. Сейфуллин № 1/4, № 2, № 3, № 4, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 6/4, № 6/5, № 7 а, № 7 в, № 8/1, № 8/3, № 8/4, № 8/5, № 10/1, № 10/2, № 10/3, № 10/4, № 11, № 12/1, № 12/2, № 12/3, № 12/4, № 13, № 14, № 14/1, № 14/2, № 14/3, № 14/4, № 15, № 16/1, № 16/2, № 16/3, № 16/4, № 18/1, № 18/2, № 19, № 20/1, № 20/3, № 20/4, № 20/5, № 20/6, № 20 а/1, № 20 а/2, № 20 б/1, № 20 б/2, № 21, № 22/1, № 22/2, № 23, № 25, № 26/1, № 26/2, № 26/3, № 26/4, № 27, № 28/1, № 28/2, № 28/4, № 29, № 29 а, № 30, № 31, № 32/1, № 32/2, № 32/3, № 32/4, № 33, № 34, № 34/1, № 34/2, № 34/3, № 34/4, № 34 а, № 35, № 36/1, № 36/2, № 36/3, № 36/4, № 37, № 38/1, № 38/2, № 38/3, № 39, № 40, № 41, № 42/1, № 42/2, № 43, № 44/1, № 44/2, № 44/3, № 45, № 46, № 47, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 62, № 62/1, № 64, № 66, Титова № 8 а, с № 23 по № 29 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 355.

Шекарасы: Байсерке ауылы, көшелер: "УМР-2" № 1/1-ден 22/4-ке дейін, № 29, Набережная № 1-ден 207-ге дейін, Строительная № 1-ден 5-ке дейін, 60-лет Пионерии № 1-ден 25-ке дейін, Абілхайыр хан № 1-ден 13-ке дейін, "Нурай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі № 1/1-ден 8/2-ге дейін; тұйық көше: Гаражная с № 1-ден 6-ға; Бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Карагай" № 1-ден 59-ға дейін, "Вагонник" № 1-ден 154-ке дейін, "Гудок" № 1-ден 83-ке дейін, "Дачник" № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5 а, № 5 б, № 6 а, № 7, № 7 е № 15, № 16, № 18 а, № 19, № 20 в, № 37, № 38/1, № 42, № 42 а, № 42 г, № 50, № 71, № 83, № 85, № 89 а № 105, № 128, № 157 а, № 185, № 211, № 214, № 218, № 224, № 239, № 257, № 260, № 270, № 304, № 380, № 466, № 477, № 493, № 514, № 574, "Дружба" № 1-ден 218-ге дейін, "Проектировщик" № 6, № 19, № 34, № 58, № 61, № 61 б, № 63, № 68, № 75, № 75, № 87, № 92, № 121, № 123, № 127, № 251, № 385, № 616, № 1, № 3-тен 8-ге дейін, № 3/10, № 4 а, № 7 а, № 10, № 10 а, № 12, № 14 а, № 16, № 17, № 19, № 21, № 24, № 26, № 36, № 102, № 186, "Радуга" № 1, № 1/1, № 3, № 5, № 9, № 13, № 14 а, № 16, № 22, № 26, № 37, № 38, № 43, № 49, № 55, № 64, № 74, № 87 а, № 90, № 316, "Рассвет-2" № 1-ден 103-ке дейін, "Нуртерек" № 1-ден 15-ке дейін, "Заря Ветеранов" № 1-ден 25-ке дейін.
№ 372 сайлау учаскесі
Орталығы: Байсерке ауылы Арқабай көшесі, № 68 а, Алматы облысы Ілеауданы, Байсерке ауылының пошта бөлімшесі.
Шекарасы: Байсерке ауылы көшелер: Новостройская № 1-ден 69-ға дейін, Байсеитова № 1-ден 35-ке дейін, Жансүгіров № 1-ден 40-қа дейін, И. Тайманов № 1-ден 40-қа дейін, Ә. Молдағулова № 1-ден 36-ға дейін, С. Сейфулин № 1-ден 39-ға дейін, Юбилейная № 1-ден 45-ке дейін.
№380 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетіген ауылы, Жігер көшесі, № 86, "№ 34 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол жақ қанат.
Шекарасы: Жетіген ауылы, көшелер: Шоссейная № 1-ден 36-ға дейін, Терешкова № 1-ден 58-ге дейін, Арычная № 1-ден 26-ға дейін, Қ. Түгелбаев № 1-ден 61-ге дейін, Дом пенсионеров № 1-ден 10-ға дейін, Ворошилов № 1-ден 22-ге дейін, Западная № 1-ден 78-ге дейін, Советская № 1-ден 135-ке дейін, Целинная № 1-ден 284-ке дейін, Восточная № 1-ден 103-ке дейін, Алтай № 1-ден 30-ға дейін, Айнабұлақ № 1-ден 54-ке дейін, Жігер № 1-ден 170-ке дейін, Бастау № 1-ден 178-ге дейін, Алакөл № 1-ден 204-ке дейін, Ұлытау № 1-ден 153-ке дейін, Арал № 1-ден 31-ге дейін, Ақбұлақ № 1-ден 26-ға дейін, Шу № 1-ден 23-ке дейін, Талас № 1-ден 12-ге дейін, Қызылсу № 1-ден 12-ге дейін, Марқакөл № 1-ден 30-ға дейін, Жерұйық № 1-ден 60-қа дейін.
№ 381 сайлау учаскесі

В границах: село Байсерке, улицы: "УМР-2" с № 1/1 по 22/4, № 29, Набережная с № 1 по 207, товарищество с ограниченной ответственностью "Нурай" с № 1/1 по 8/2, Строительная с № 1 по 5, 60-лет Пионерии с № 1 по 25, Әбілхайыр хан № 1 по 13; переулок: Гаражная с № 1 по 6; Потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Карагай" № 1 по 59, "Вагонник" № 1 по 154, "Гудок" № 1 по 83, "Дачник" № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5 а, № 5 б, № 6 а, № 7, № 7 е, № 15, № 16, № 18 а, № 19, № 20 в, № 37, № 38/1, № 42, № 42 а, № 42 г, № 50, № 71, № 83, № 85, № 89 а, № 105, № 128, № 157 а, № 185, № 211, № 214, № 218, № 224, № 239, № 257, № 260, № 270, 304, № 380, № 466, № 477, № 493 № 514, № 574 "Дружба" № 1 по 218, "Проектировщик" № 6, № 19, № 34, № 58, № 61, № 61 б, № 63, № 68, № 75, № 75, № 87, № 92, № 121, № 123, № 127, № 251, № 385, № 616, "Пчелка" № 1, № 3 по 8, № 3/10, № 4 а, № 7 а, № 10, № 10 а, № 12, № 14 а, № 16, № 17, № 19, № 21, № 24, № 26, № 36, № 102, № 186, "Радуга" № 1, № 1/1, № 3, № 5, № 9, № 13, № 14 а, № 16, № 22, № 26, № 37, № 38, № 43, № 49, № 55, № 64, № 74, № 87 а, № 90, № 316, "Рассвет-2" № 1 по 103, "Нуртерек" № 1 по 15, "Заря Ветеранов" № 1 по 25.
Избирательный участок № 372
Центр село Байсерке улица Аркабая № 68 а, отделение почтовой связи села Байсерке Илийского района Алматинской области.
В границах: село Байсерке, улицы: Новостройская с № 1 по 69, К. Байсеитова с № 1 по 35, И. Жансүгіров с №1 по 40, И. Тайманов с № 1 по 40, Ә. Молдағұлова с № 1 по 36, С. Сейфуллина с №1 по 39, Юбилейная с № 1 по 45.
Избирательный участок № 380
Центр: село Жетыген, улица Жигер, № 86, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа №34", левое крыло.
В границах: село Жетыген, улицы: Шоссейная с № 1 по 36, Терешкова с № 1 по 58, Арычная с № 1 по 26, К.Түгелбаев с № 1 по 61, Дом Пенсионеров с № 1 по 10, Ворошилова с № 1 по 22, Западная с № 1 по 78, Советская с № 1 по 135, Целинная с № 1 по 284, Восточная с № 1 по 103, Алтая с № 1 по 30, Айнабұлақ с № 1 по 54, Жігер с № 1 по 170, Бастау с № 1 по 178, Алакөл с № 1 по 204, Ұлытау № 1 по 153, Арал с № 1 по 31, Ақбұлақ с № 1 по 26, Шу с № 1 по 23, Талас с № 1 по 12, Қызылсу с № 1 по 12, Марқакөл с № 1 по 30, Жерұйык с № 1 по 60.
Избирательный участок № 381

Орталығы: Жетіген ауылы, Жігер көшесі, № 86, "№ 34 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң жақ қанат.
Шекарасы: Жетіген ауылы, көшелер: М.Әуезов № 1-ден 18-ге дейін, Морозов № 1-ден 63-ке дейін, Илийская № 1-ден 35-ке дейін, Шевченко № 1-ден 5-ке дейін, Титова № 1-ден 6-ға дейін, МК-50 № 1-ден 32-ге дейін, Почтовая № 1-ден 60-қа дейін, Дзержинский № 1-ден 204-ке дейін, Калинин № 1-ден 93-ке дейін, Зеленая № 1-ден 40-қа дейін, Шымырбек № 1-ден 50-ге дейін, 8 Марта № 1-ден 9-ға дейін; тұйық көше: Дружбы № 1-ден 7-ге дейін.
№ 392 сайлау учаскесі
Орталығы: Екпінді ауылы, Шевченко көшесі, № 3, "№ 2 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Екпінді ауылы, көшелер: Абай № 1-ден 78-ге дейін; Ленин № 1-ден 71-ге дейін, Майкот Алғазиев № 1-ден 73-ке дейін, № 40/1, № 40/2, № 40/3, № 40 а/1, № 40 б/1, № 40 г, Комсомольская № 1-ден 7-ге дейін, № 7 а, Лермонтов № 1-ден 9-ға дейін, Пушкин № 1-ден 9-ға дейін, Горький № 1-ден 11-ге дейін, Калинин № 1-ден 6-ға дейін, Шевченко № 1-ден 6-ға дейін, Набережная № 1-ден 36-ға дейін, № 1 а, № 1 а, № 1 а, № 1 б, № 3 б, № 3 б, № 5 а, № 6 а, № 6 а, № 7 а, № 7 б, № 7 д, № 7 е, № 12 б, № 15 а, № 16 а, № 16 б, № 17 а, № 18 в, № 18 д, № 21 а, № 21 б, № 21 в, № 22 а, № 23 а, № 23 б, № 23 в, № 23 г, № 24 а, № 26 а, № 28 а, № 28 б, № 28 в, № 28 г, № 31 а, № 33 д, № 33 г, № 35 а, Речная № 1-ден 28-ге дейін, № 8 а, № 8 б, № 8 е, Фурманов № 1-ден 63-ке дейін, № 63 а.
№ 393 сайлау учаскесі
Орталығы: Екпінді ауылы, Қобланды батыр көшесі, № 54, "Іле ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 48 орта мектебі мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Екпінді ауылы, көшелер: Новая № 1-ден 100-ге дейін, Райымбек батыр № 1-ден 100-ге дейін, Бұқар жырау № 1-ден 100-ге дейін, Ескелді би № 1-ден 100-ге дейін, Мәншүк Маметова № 1-ден 65-ке дейін, Мұхтар Әуезов № 1-ден 100-ге дейін, Шоқан Уәлиханов № 1-ден 100-ге дейін, Бикен Римова № 1-ден 65-ке дейін, Наурызбай батыр № 1-ден 100-ге дейін, Қобланды батыр № 1-ден 100-ге дейін, Бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Мечта ветерана" № 1, № 17, № 21, № 25, № 32, № 51, № 66, № 96, № 104, № 118, № 149, № 191, № 201, № 211, № 230, № 272, № 275, № 278, № 282, № 284, № 293; "Сокол" № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, № 9, № 10, № 11, № 20, № 22, № 23, № 33, № 35, № 55, № 58, "Балтакөл" № 4, № 7, № 13, № 14, № 27, № 44, "Ақсай" № 9, № 59, № 95, № 117, "Энтузиаст" № 3, № 17, № 25, № 39, № 55, № 123, "Содружество" № 14, № 47, № 179, № 183, № 291, № 296, № 308, № 316, № 318, № 385, № 394, № 439, № 471, № 487, № 492, № 517, "Мерей" №1-ден 35-ке дейін, "Көк-Жиек" № 165, № 168, "Кок-Жиек" № 1, № 5 в, № 60, № 100, № 131, № 136, № 149, № 165, № 194 а, № 207, № 236, № 259, № 265, № 306, "Самал" № 9, № 11, №13, № 17, № 19, № 25, № 27, № 29, № 32, № 46, № 49, № 63, № 66, "Вишня" № 1-ден 20-ға дейін, "Белес" № 6, № 9, № 10, № 25.
№ 402 сайлау учаскесі

Центр: село Жетыген, улица Жигер, № 86, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа №34", правое крыло.
В границах: село Жетыген, улицы: М. Әуезова с № 1 по 18, Морозова с № 1 по 63, Илийская с № 1 по 35, Шевченко с № 1 по 5, Титова с № 1 по 6, "МК-50" с № 1 по 32, Почтовая с № 1 по 60, Дзержинский с № 1 по 204, Калинина с № 1 по 93, Зеленая с № 1 по 40, Шымырбек с № 1 по 50; 8 Марта с № 1 по 9; переулок: Дружбы с № 1 по 7.
Избирательный участок № 392
Центр: село Екпинды, улица Шевченко, № 3, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 2".
В границах: село Екпинды, улицы: Абая с № 1 по 78; Ленина с № 1 по 71; Майкот Алғазиев с № 1 по 73, № 40/1, № 40/2, № 40/3, № 40 а/1, № 40 б/1, № 40 г; Комсомольская № 1 по 7, № 7 а; Лермонтова с № 1 по 9; Пушкина с № 1 по 9; Горького с № 1 по 11; Калинина с № 1 по 6; Шевченко с № 1 по 6; Набережная с № 1 по 36, № 1 а, № 1 а, № 1 а, № 1 б, № 3 б, № 3 б, № 5 а, № 6 а, № 6 а, № 7 а, № 7 б, № 7 д, № 7 е, № 12 б, № 15 а, № 16 а, № 16 б, № 17 а, № 18 в, № 18 д, № 21 а, № 21 б, № 21 в, № 22 а, № 23 а, № 23 б, № 23 в, № 23 г, № 24 а, № 26 а, № 28 а, № 28 б, № 28 в, № 28 г, № 31 а, № 33 д, № 33 г, № 35 а; Речная с № 1 по 28, № 8 а, № 8 б, № 8 е; Фурманова с № 1 по 63, № 63 а.
Избирательный участок № 393
Центр: село Екпинды, улица Қобланды батыр, № 54, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 48".
В границах: село Екпинды, улицы: Новая с № 1 по 100; Райымбек батыра с № 1 по 100; Бұқар жырау с № 1 по 100; Ескелді би с № 1 по 100; Мәншүк Маметова с № 1 по 65; Мұхтар Әуезов с № 1 по 100; Шоқан Уәлиханов с № 1 по 100; Бикен Римова с № 1 по 65; Наурызбай батыр с № 1 по 100; Қобланды батыр с № 1 по 100; Потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Мечта ветерана" № 1, № 17, № 21, № 25, № 32, № 51, № 66, № 96, № 104, № 118, № 149, № 191, № 201, № 211, № 230, № 272, № 275, № 278, № 282, № 284, № 293; "Сокол" № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, № 9, № 10, № 11, № 20, № 22, № 23, № 33, № 35, № 55, № 58; "Балтакол" № 4, № 7, № 13, № 14, № 27, № 44; "Ақсай" № 9, № 59, № 95, № 117; "Энтузиаст" № 3, № 17, № 25, № 39, № 55, № 123; "Содружество" № 14, № 47, № 179, № 183, № 291, № 296, № 308, № 316, № 318, № 385, № 394, № 439, № 471, № 487, № 492, № 517; "Мерей" № 1-35; "Көк-Жиек" № 165, № 168, "Кок-Жиек" №1, № 5 в, № 60, № 100, № 131, № 136, № 149, № 165, № 194 а, № 207, № 236, № 259, № 265, № 306; "Самал" № 9, № 11, № 13, № 17, № 19, № 25, № 27, № 29, № 32, № 46, № 49, № 63, № 66; "Вишня" с № 1 по 20, "Белес" № 6, № 9, № 10, № 25.
Избирательный участок № 402

Орталығы: М. Түймебаев ауылы, Ә. Молдағұлова көшесі, № 14, "№ 19 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: М. Түймебаев ауылы, көшелер: Қасенбай Нұрғазиев № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), № 22 а, № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 27 а, 50 Лет Победы № 2-ден 200-ге дейін (жұп жағы), № 196/1, № 196/2, № б/н, № 4 а, № 20 в, № 32 а, № 64 а, № 90 а, № 136 а, № 186 а, № 198 б, № 1-ден 197-ге дейін (тақ жағы), № 11 а № 163/1, № 163/2, , № 11 б, № 17 а, № 27 б, № 39 а, № 43 а, № 107 а, № 145/1 а, Ю. Гагарин № 2-ден 184-дейін (жұп жағы), №144 а, №150 а, № 114/2, № 4 а, №1-ден 183-ке дейін (тақ жағы), № 101/1, №111/1- 125/2, №1 а, № 1 д, № 19 а, № 47 а, № 61 а, № 71 а, № 71 б, № 159 а, № 183 а, № 183 б, Совхозная № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 1 а, № 1 б, № 7 а, № 2-ден 18-ге дейн (жұп жағы), № 10 а, № 10 б, № 10 в, № 18 а, Космодемьянской № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 11 а, № 2- ден 18-ге дейін (жұп жағы), Мир № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 5 а, № 2 ден - 12-ге дейін (жұп жағы), Ә. Молдағұлова № 3-тен 5-ке дейін, № 11/1-№ 15/8-ге дейін, № 21(тақ жағы), № 22 ден 26-ға дейін (жұп жағы), № 24 а, Төле би № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), 1-Линия № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), 2-Линия № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Қонаев № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Алтынсарин № 1-ден 37-ке дейін (тақ жағы), № 3 б, № 31 б, № 45 б, № 2-ден 68-ге дейін (жұп жағы), Абай № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), № 3 а, № 9 б, № 9 в, № 13 в, № 15 в, № 17 б, № 21 б, № 23 б, № 2-ден 34-ге дейін (жұп жағы), № 38 а, Клубная № 1 а, № 1 б, № 1 в, № 2 д, № 2 а, № 5, № 5 а, № 4, № 3 б, № 3 а, № 5 б, № 7 а, № 7 б, № 17 г, № 1, № 7/3, № 5-тен № 7 –ге дейін, № 7/8, № 8 а, № 1/5.
№ 403 сайлау учаскесі
Орталығы: М. Түймебаев ауылы, Алматинская көшесі, № 25, "М. Түймебаев ауылының дәрігерлік амбулаториясы" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: М. Түймебаев ауылы, көшелер: Тәуелсіздік № 2-ден 208-ге дейін (жұп жағы), № 4 а, № 6 б, № 28 а, Тәуелсіздік № 1 -ден 207-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 17 а, № 37 а, № 29 а, № 57 а, № 63 а, № 89 а, № 147 а, Алматинская № 2-ден 150-ге дейін (жұп жағы), № 2 г, № 6 а, № 50 а, № 58 а, № 62 а, № 86 а, № 136 а, № 136 б, № 1-ден 187-ге дейін (тақ жағы), № 5 а, № 19 в, № 21 а, № 27 а, № 49 а, Больничный тұйық көше № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 3 а, № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), Аптечная көшесі № 3, № 4, № 5/1, № 5/2, № 7, № 9, № 13б, №15, №1 7, Первомайская көшесі № 1-ден-№ 55-ке дейін (тақ жағы), № 51 а, № 55 а, № 2-ден-№ 54-ке дейін (жұп жағы), № 4 а, № 32 а; Бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Ардагер-Ветеран", көшелер: 1 линия № 1–ден 9-ға дейін (тақ жағы), 2 линия № 11–ден 20-ға дейін, 3 линия № 31-ден 60-қа дейін, 4 линия № 62, № 64, № 66, № 68, 5 линия № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, 6 линия № 72, № 74, 7 линия № 76-дан 90-ға дейін (жұп жағы), № 71-ден 89-ға дейін (тақ жағы), 8 линия № 91-ден 110-ға дейін, 9 линия № 112-ден 130- ға дейін (жұп жағы), № 111-ден 119-ға дейін (тақ жағы), 10 линия № 130-дан 140-қа дейін (жұп жағы), № 131-ден 149-ға дейін (тақ жағы), 11 линия № 142-ден 160-қа дейін (жұп жағы), № 141-ден 149-ға дейін (тақ жағы), 12 линия № 151-ден 159-ға дейін (тақ жағы), 13 линия № 161-ден 170-ке дейін, 14 линия № 172-ден 180-ге дейін (жұп жағы), № 171-ден 179-ға дейін (тақ жағы), 15 линия № 181-ден 190-ға дейін, 16 линия № 191-ден 200-ге дейін, 17 линия № 202-ден 220-ға дейін (жұп жағы), № 201-ден 219-ға дейін (тақ жағы), 18 линия № 221-ден 230-ға дейін (жұп жағы), 19 линия № 231-ден 240-қа дейін , 20 линия № 241-ден 250-ге дейін, 21 линия № 251-ден 260-қа дейін, 22 линия № 261-ден 270-ке дейін, 23 линия № 271-ден 280-ге, 24 линия № 281-ден 290-ға дейін, 25 линия № 291-ден 300-ге дейін, 26 линия № 301-ден 310-ға дейін, 27 линия № 311-ден 320-ға дейін, 28 линия № 321-ден 330-ға дейін, 29 линия № 331-ден 340-қа дейін, 30 линия № 341-ден 350-ге дейін, 31 линия № 351-ден 360-қа дейін, 32 линия № 362-ден 370-ке дейін (жұп жағы), № 361-ден 379-ға дейін (тақ жағы), 33 линия № 381-ден 390-ға дейін, "Нұр Луч": № 1-ден 68-ге дейін (жұп жағы), "Шар тас-2" № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы).
№ 404 сайлау учаскесі

Центр: село М. Туймебаева, улица А. Молдагуловой, № 14, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 19".
В границах: село М. Туймебаева, улицы: Қасенбай Нұрғазиев с № 2 по 24 (четная сторона), № 22 а, с № 1 по 29 (нечетная сторона), № 27 а, 50 Лет Победы с № 2 по 200 (четная сторона), с № 1 по 197 № 196/1, № 196/2, без номера, № 4 а, № 20 в, № 32 а, № 64 а, № 90 а, № 136 а, № 186 а, № 198 б, с № 1 по 197 (нечетная сторона), № 163/1, № 163/2, № 11 а, № 11 б, № 17 а, № 27 б, № 39 а, № 43 а, № 107 а, № 145/1 а, Ю. Гагарин с № 2 по 184 (четная сторона), № 144 а, № 150 а, № 114/2, № 4 а, с № 1 по 183 (нечетная сторона), № 101/1, № 111/1, с по 125/2, № 1 а, № 1 д, № 19 а, № 47 а, № 61 а, № 71 а, № 71 б, № 159 а, № 183 а, № 183 б, № 235 а, без номера, Совхозная с № 1 по 13 (нечетная сторона), № 1 а, № 1 б, № 7 а, с № 2 по 18 (четная сторона), № 10 а, № 10 б, № 10 в, № 18 а, Космодемьянская с № 1 по 17 (четная сторона), № 1 а, № 11 а, с № 2 по 18 (четная сторона), Мира с № 1 по 11 (нечетная сторона), № 5 а, с № 2 по 12 (четная сторона), Ә. Молдағұлова с № 3 по 5, с № 11/1 по 15/8, № 21 (нечетная сторона), с № 22 по 26 (четная сторона), № 24 а, Төлеби с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), 1-Линия с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона ), 2-Линия с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Д. Конаев с № 1 по 25 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Ы. Алтынсарина с № 1 по 37 (нечетная сторона), № 3 б, № 31 б, № 45 б, с № 2 по 68 (четная сторона), Абай с № 1 по 53 (нечетная сторона), № 3 а, № 9 б, № 9 в, № 13 в, № 15 в, № 17 б, № 21 б, № 23 б, с № 2 по 34 (четная сторона), № 38 а, Клубная № 1 а, № 1 б, № 1 в, № 2 д, № 2 а, № 5, № 5 а, № 4, № 3 б, № 3 а, № 5 б, № 7 а, № 7 б, № 17 г, № 1, № 7/3, с № 5, № 7, № 7/8, № 8 а, № 1/5.
Избирательный участок № 403
Центр: село М. Туймебаева, улица Алматинская, № 25, Государственное коммунальное предприятие "Врачебная амбулатория села М. Туймебаева".
В границах: село М. Туймебаева, улицы: Тәуелсіздік с № 2 по 208 (четная сторона), № 4 а, № 6 б, № 28 а, с № 1 по 207 (нечетная сторона), № 1 а, № 17 а, № 37 а, № 29 а, № 57 а, № 63 а, № 89 а, № 147 а, Алматинская с № 2 по 150 (четная сторона), № 2 г, № 6 а, № 50 а, № 58 а, № 62 а, № 86 а, № 136 а, № 136 б, с № 1 по 187 (нечетная сторона), № 5 а, № 19 в, № 21 а, № 27 а, № 49 а, Больничный переулок с № 1 по 7 (нечетная сторона), № 3 а, с № 2 по 6 (четная сторона), Аптечная № 3, № 4,5/1, № 5/2, № 7, № 9, № 13 б, № 15, № 17, Первомайская с № 1 по 55 (нечетная сторона), № 51 а, № 55 а, с № 2 по 54 (четная сторона), № 4 а, № 32 а; Потребительские кооперативы садоводческих товариществ "Ардагер-Ветеран", улицы: 1 линия с № 1 по 9, 2 линия с № 11 по 19 (нечетная сторона), с № 12 по 20 (четная сторона), 3 линия с № 32 по 60 (четная строна), с № 31 по 59 (нечетная сторона), 4 линия № 62, № 64, № 66, № 68, 5 линия № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, 6 линия № 72, № 74, 7 линия с № 76 по 90 (четная), с № 71 по 89 (нечетная сторона), 8 линия с № 92 по 110 (четная сторона), с № 91 по 109 (нечетная сторона), 9 линия с № 112 по 130 (четная сторона), с № 111 по 119 (нечетная сторона), 10 линия с № 130 по 140 (четная сторона), с № 131 по 149 (нечетная сторона), 11 линия с № 142 по 160 (четная сторона), с № 141по 149 (нечетная сторона), 12 линия с № 151 по 159 (нечетная сторона), 13 линия с № 162 по 170 (четная сторона), с № 161 по 169 (нечетная сторона), 14 линия с №172 по 180 (четная сторона), с № 171 по 179 (нечетная сторона), 15 линия с № 182 по 190 (четная сторона), с № 181 по № 189 (нечетная сторона), 16 линия с № 192 по 200 (четная сторона), с № 191 по 199 (нечетная сторона), 17 линия с № 202 по 220 (четная сторона), с № 201 по 219 (нечетная сторона), 18 линия с № 222 по 230 (четная сторона), с № 221 по 229 (нечетная сторона), 19 линия с № 232 по 240 (четная сторона), с № 231 по № 239 (нечетная сторона), 20 линия с № 242 по 250 (четная сторона), с № 241 по 249 (нечетная сторона), 21 линия с № 252 по 260 (четная сторона), с № 251 по 259 (нечетная сторона), 22 линия с № 262 по 270 (четная сторона), с № 261 по 269 (нечетная сторона), 23 линия с № 272 по 280 (четная сторона), с № 271 по 279 (нечетная сторона), 24 линия с № 282-290 (четная сторона), с № 281по 289 (нечетная сторона), 25 линия с № 292 по 300 (четная сторона), с№ 291 по 299 (нечетная сторона ), 26 линия с № 302 по 310 (четная сторона), с № 301 по 309 (нечетная сторона), 27 линия с № 312 по 320 (четная сторона), с № 311 по 319 (нечетная сторона), 28 линия с № 322 по 330 (четная сторона), с № 321 по 329 (нечетная сторона), 29 линия с № 332 по 340 (четная сторона), с № 331 по 339 (нечетная сторона), 30 линия с № 342 по 350 (четная сторона), с № 341 по 359 (нечетная сторона), 31 линия с № 352 по 360 (четная сторона), с № 351 по 359 (нечетная сторона), 32 линия с № 362 по 370 (четная сторона), с № 361 по 379 (нечетная сторона), 33 линия с № 382 по 390 (четная сторона), с № 381 по 389 (нечетная сторона). "Нұр Луч" с № 1 по 68, "Шар тас-2" с № 1 по 37 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 404

Орталығы: М. Түймебаев ауылы, Алматинская көшесі, № 189 а, "№ 20 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: М. Түймебаев ауылы, көшелер: Есім хан № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), № 10 а, № 14 а, № 34 а, № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 37 а, Қасым хан № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден- № 48 –ге дейін (жұп жағы),№ 2 а, № 16 а, С. Датұлы № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), № 4 а, Бейбарыс Сұлтан № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 3 а, № 5 а, № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), № 2 а, О. Жандосов № 2-ден 114 –ке дейін (жұп жағы), № 24 а, № 34 а, № 34 б, № 36 б, № 38 а, № 38 в, № 40 а, № 42 а, № 44 а, № 44 б, № 48 а, № 64 а, № 80 а, № 82 а, № 94 б, № 102 а, № 106 а, № 10 б, № 110 а, № 1-ден 125-ке дейін (тақ жағы), № 1 б, № 3 а, № 23 а, №35 в, № 37 б, № 37 в, № 39 в, № 39 б, № 43 а, № 49 а, 59 б, № 63 а, № 73 а, № 73 в, № 73 б, № 77 а, № 91 а, № 95 б, № 97 б, № 109 а, № 115/1, № 115/2, № 117/1, № 117/2, № 119/1, № 119/2, № 121/1, № 121/2, С. Мұқанов № 2-ден 118-ге дейін (жұп жағы), № 4 а, № 6 а, № 56 а, № 58 д, № 84 б, № 94 а, № 102 а, № 102 б, № 114 а, № 1-ден 115-ке дейін (тақ жағы), № 3 г, № 5 б, № 5 в, № 5 г, № 13 а, № 17 а, № 19 а, № 19 б, № 21 б, № 27 в, № 33 в, № 35 б, № 35 в, № 37 а, № 37 б, № 37 в, 41 а, № 43 а, № 45 п, № 55 б, № 55 в, № 63 а, № 65 а, № 69 б, № 77 б, № 77 в, № 85 а, № 103 а, Жұбаныш Бөрібаев № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Төлеген Тоқтаров № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы), Жаңғожа батыр № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), № 36 а, 36 б, Жетісу № 2-ден 66-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 37 а, Е. Сыпатаев № 1-ден 34-ке дейін, Көкқайнар ауылы, көшелер: Алпамыс батыр № 2-ден 27-ге дейін (тақ жағы), № 2 а, № 12 а, № 12 б, № 14 а, № 16 а, № 18 а, № 22 а, Ер Тарғын № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), № 9 а, Қызыл құм № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), Қара құм № 1-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Қобыланды батыр № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), Салқам Жәңгір № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 72-ге дейін (жұп жағы), Балпық би № 3-5, Қарқара № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Көк-Төбе № 1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), № 2 ден 40-қа дейін (жұп жағы), Хан Тәңірі № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Тарази № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), Жандосов № 2-ден 104-ке дейін (жұп жағы), № 2 а, № 4 в, № 6 б, № 30 а, № 68 а, № 80 а, № 82 а, № 82 б, № 88 а, № 104 а, № 104 б, с 3 по 77 (тақ жағы), № 3 а, № 7 е, № 33 в, № 41 а, № 63 а, № 67 а, № 69 б, № 71 а, С. Мұқанов с № 2 по 38 (жұп жағы), № 36 а, № 36 б, № 36 в, с №1 по 53 (тақ жағы), № 3 б, № 7 а, № 15 а, №15 б, Бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Жомарт", "Место под солнцем".
№ 405 сайлау учаскесі
Орталығы: М. Түймебаев ауылы, Өндірістік аймағы, № 314, "Жеті жол" мейрамханасы.

Центр: село М. Туймебаева, улица Алматинская, № 189 а, Государственное коммунальное учреждениие "Средняя школа № 20".
В границах: село М. Туймебаев, улицы: Есім Хан с № 2 по 52 (четная сторона), № 10 а, № 14 а, № 34 а, с № 1 по 43 (нечетная сторона), № 37 а, Касым Хан с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 48 (четная сторона), № 2 а, № 16 а, С. Датұлы с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 28 (четная сторона), № 4 а, Бейбарыс Сұлтан с № 1 по 47 (нечетная сторона), № 3 а, № 5 а, с № 2 по 56 (четная сторона), № 2 а, О. Жандосов с № 2 по 114 (четная сторона), № 24 а, № 34 а, № 34 б, № 36 б, № 38 а, № 38 в, № 40 а, № 42 а, № 44 а, № 44 б, № 48 а, № 64 а, № 94 б, № 102 а, № 106 а, № 108 б, № 110 а, № 80 а, № 82 а, с № 1 по 125 (нечетная сторона), № 1 б, № 3 а, № 23 а, № 35 в, № 37 б, № 37 в, № 39 в, № 39 б, № 43 а, № 49 а, № 59 б, № 63 а, № 73 а, № 73 в, № 73 б, № 77 а, № 91 а, № 95 б, № 97 б, № 109 а, № 115/1, № 115/2, № 117/1, № 117/2, № 119/1, № 119/2, № 121/1, № 121/2, С. Мұканов с № 2 по 118 (четная сторона), № 4 а, № 6 а, № 56 а, № 58 д, № 84 б, № 94 а, № 102 а, № 102 б, № 114 а, с № 1 а по 115 (нечетная сторона), № 3г, № 5 б, № 5 в, № 5 г, № 13 а, № 17 а, № 19 а, № 19 б, № 21 б, № 27 в, № 33 в, № 35 б, № 35 в, № 37 а, № 37 б, № 37 в, № 41 а, № 43 а, № 45, 55 б, № 55 в, № 63 а, № 65 а, № 69 б, № 77 б, № 77 в, № 85 а, № 103 а, Жубаныш Бөрибаев с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона), Төлеген Тоқтаров с № 2 по 12 (четная сторона), с № 1 по 5 (нечетная сторона), Жаңғожа батыр с № 1 по 59 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона), № 36 а, № 36 б, Жетісу с № 2 по 66 (четная сторона), с № 1 по 69 (нечетная сторона), № 37 а, Е. Сыпатаев с № 1 по 34, с. Коккайнар, улицы: Алпамыс батыр с № 2 по 27, № 2 а, № 12 а, № 12 б, № 14 а, № 16 а, № 18 а, № 22 а, Ер Таргын с № 2 по 28, № 9 а, Қызылқұм с № 1 по 19, Қарақұм с № 1 по 16, Қобыланды батыр с № 1 по 29, Салкам Жәңгір с № 1 по 69 (нечетная сторона), с № 2 по 72 (четная сторона), Балпык би с № 3, № 5, Қарқара с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Көк Төбе с № 1 по 41 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Хан Тәңірі с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона), Тарази с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 44 (четная сторона), Жандосова с 2 по 104 (четная сторона), № 2 а, № 4 в, № 6 б, № 30 а, № 68 а, № 80 а, № 82 а, № 82 б, № 88 а, № 104 а, № 104 б, с 3 по 77 (нечетная сторона), № 3 а, № 7 е, № 33 в, № 41 а, № 63 а, № 67 а, № 69 б, № 71 а, С. Мұқанов с № 2 по 38 (четная сторона), № 36 а, № 36 б, № 36 в, с №1 по 53 (нечетная сторона), № 3 б, № 7 а, № 15 а, №15 б, Потребительские кооперативы садоводческих обществ "Жомарт", "Место под солнцем".
Избирательный участок № 405
Центр: село М. Туймебаева, Промзона, № 314, ресторан "Жеті жол".

Шекарасы: "Первомайские пруды" әскери қалашығы; бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Мауе" 1 линия № 1-ден 12-ге дейін.
№ 406 сайлау учаскесі
Орталығы: Көкқайнар ауылы, Астана көшесі, № 2, "№ 29 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Көкқайнар ауылы, көшелер: Астана № 1-ден 87-ге дейін (тақ жағы), № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 3/1, № 3/2, № 3/4, № 5/2, № 5/3, № 5/4, № 5/5, № 15 а, № 15/1, № 15/2, № 15/3, № 15/4, № 17/1, № 17/2, № 17 а, № 19/1, № 19/2, № 53 б, № 53 в, № 67/5, № 73 а, № 75 а, № 77 а, № 79 а, № 79 б, № 81 а, № 83 а, № 83 б, № 2-ден 116-ға дейін (жұп жағы), № 46 а, № 60 а, № 62 а, № 64 а, № 82 а, Молодежная № 4-тен 24-ке дейін (жұп жағы), № 5-тен 7-ге дейін (тақ жағы), Новобережная № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), № 4 б, № 4 д, № 6 а, № 6 в, № 22 а, № 24 а, № 32 а, № 36 в, № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 3 а, № 7 а, № 29 а, нөмірсіз 1 үй, Восточная № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 15 б, № 17 а, № 17 б, № 25 а, № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), № 2 в, № 4 б, № 8 в, № 14 а, № 16 б, № 18 а, Новостройка № 1/1-ден 11/3-ке дейін (тақ жағы), № 4/4-тен 10/4-ке дейін (жұп жағы), Садовая № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 1 а, № 1 б, № 2-ден 40/2-ге дейін (жұп жағы), № 2 а, № 2 б, № 2 в, № 6 а, № 8 в, № 14 в, Абай № 1-ден 71-ге дейін (тақ жағы), № 1 д, № 3 а, № 57 а, 3 үй нөмерсіз, № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), М. Әуезов № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 3 а, № 5 а, № 7 а, № 9 а, № 11 а, № 13 а, № 2-ден 22-ге дейін (жұп тағы), № 2 а, № 4 а, № 6 а, № 8 а, Береке № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 1 а, Ынтымақ № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), Шымбұлақ № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), Медеу № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), Наурызбай батыр № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Сары Арқа № 1-ден 18-ге дейін (жұп жағы), №1-ден-ден-17-ге дейін (тақ жағы), Алатау № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Бөлек батыр № 1-ден 12-ге дейін, Бірлік № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), Әсет Найманбаев № 1, № 1 а, № 11 а, № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы); Бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Тілектес", "Гулдары".
№ 407 сайлау учаскесі
Орталығы: Жәпек батыр ауылы, Абай көшесі, № 17, "№ 4 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Жәпек батыр ауылы, көшелер: Абдуали Шубаев № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), 16 б, № 36 а, № 62 а, № 1/1–ден 77-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 17 а, № 29 а, № 51 а, № 77 а, М. Төлебаев № 2-ден 98-ге дейін (жұп жағы), № 2 а, № 8 а, № 12 а, № 18 а, № 18 г, № 32 а, № 36 а, № 44 а, № 58 а, № 62 а, № 90 а, № 98 а, № 98 б, № 1-ден 93-ке дейін (тақ жағы), № 1 а, № 37 а, № 57 г, № 59 а, № 61 а, № 71 а, № 83 а, № 85 б, № 85 г, № 85 в, № 89 а, Абай № 2/1-ден 46/2-ге дейін (жұп жағы), № 22 а, № 24 а, № 22 б, № 28 а, № 1/1-ден 47/1-ге дейін (тақ жағы), № 13 а, № 17 а, № 17 б, № 17 в., № 126 а, № 142 а, № 142 б, № 142 в, № 1-ден- №41- ге дейін (тақ жағы), № 41/1, № 41/2, № 1 а, № 21 а, № 41 а; Бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Нұр -Береке", "Жастар".
№ 408 сайлау учаскесі
Орталығы: Жәпек батыр ауылы, Жамбыл көшесі, № 1 а, "Жәпек батыр ауылының дәрігерлік амбулаториясы" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Жәпек батыр ауылы, көшелер: Жамбыл № 1-ден -117-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 1 б, № 5 а, № 5/1, № 11 а, № 17 а, № 57 а, № 59 а, № 75 б, № 111/2, № 2 ден 6/1-42/2–116-ға дейін (жұп жағы), № 2 а, № 4 а, № 8 а, № 10 а, № 12 а, № 14 а, М. Мәметова № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 2 б, № 2 в, № 4 а, № 20 а, № 20 б, № 22 а, № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 3 а, № 15 а, № 17 а, № 9 а, № 25 а, № 31 а, № 37 а, М. Мақатаев № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), № 2 а, № 20 а, № 32 а, М. Әуезов № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), № 12 а, № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 7 а, № 35 б, Новостройка № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 1 а, № 1 б, № 21 а, № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), Б. Момышұлы № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), № 6 а, № 8 а, № 14 д, № 20 а № 22 а, № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 5 а, Қ. Сәтпаев № 4-тен 48-ге дейін (жұп жағы), № 20 а, № 22 а, № 34 б, № 38 а, № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 1 а, № 21 а, Сүйінбай № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), № 16 а, № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 17 а, Ш. Уәлиханов № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 27 а, № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 2 А, № 28 а, Дәнеш Рақышев № 2-ден 22-ке дейін (жұп жағы), № 2 а, № 2 Б, № 8 Б, 2 үй нөмерсіз, № 3-тен 7-ге дейін (тақ жағы), № 3 а, Қорқыт ата № 2, № 7, Оңалбай Әлім көшесі № 2 -ден 108-ге дейін (жұп жағы), № 2 а, № 20 а, № 26 а, № 32 а, № 36 а, № 90 а, № 92 а, № 106 а, № 108 а, № 108 б, № 1-ден 107-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 51 а, № 53 а, № 85 а, № 99 а, № 101 а.
№ 410 сайлау учаскесі

В границах: военный городок "Первомайские пруды"; Потребительский кооператив садоводческих товариществ "Мауе", улица: 1 линия с № 1 по 12.
Избирательный участок № 406
Центр: село Коккайнар, улица Астана, № 2, Государственное коммунальное учреждениие "Средняя школа № 29".
В границах: село Коккайнар, улицы: Астана с № 1 по 87 (нечетная сторона), № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 3/1, № 3/2, № 3/4, № 5/2, № 5/3, № 5/4, № 5/5, № 15 а, № 15/1, № 15/2, № 15/3, № 15/4, № 17/1 № 17/2, № 17 а, № 19/1, № 19,2, № 53 б, №53 в, № 67/5, № 73 а, № 75 а, № 77 а, № 79 а, № 79 б, № 81 а, № 83 а, № 83 б, с № 2 по 116 (четная сторона), № 46 а, № 60 а, № 62 а, № 64 а, № 82 а, Молодежная с № 4 по 24 (четная сторона), с № 5 по 7 (нечетная сторона), Новобережная с № 2 по 58 (четная сторона), № 4 б, № 4 д, № 6 а, № 6 в, № 22 а, № 24 а, № 32 а, № 36 в, с № 1 по 39 (нечетная сторона), № 3 а, № 7 а, № 29 а, без номера, Восточная с № 1 по 47 (нечетная сторона), № 1 а, № 15 б, № 17 а, № 17 б, № 25 а, с № 2 по 80 (четная сторона), № 2 в, № 4 б, № 8 в, № 14 а, № 16 б, № 18 а, Новостройка с № 1/1 по 11/3 (нечетная сторона), с № 4/4 по 10/4 (четная сторона), Садовая с № 1 по 45 (нечетная сторона), № 1 а, № 1 б, с № 2 по 40/2 (четная сторона), № 2 а, № 2 б, № 2 в, № 6 а, № 8 в, № 14 в, Абай с № 1 по 71 (нечетная сторона), № 1 д, № 3 а, № 57 а, 3 дома без номера, с № 2 по 80 (четная сторона), М. Әуезов с № 1 по 31 (нечетная сторона) , № 1 а, № 3 а, № 5 а, № 7 а, № 9 а, № 11 а, № 13 а, с № 2 по 22 (четная сторона), № 2 а, № 4 а, № 6 а, № 8 а, Береке с № 2 по 16 (четная сторона), с № 1 по 13 (нечетная сторона), № 1 а, Ынтымак с № 2 по 18 (четная сторона), с № 1 по 15 (нечетная сторона), Шымбұлак с № 2 по 24 (четная сторона), с № 1 по 29 (нечетная сторона), Медеу с № 2 по 32 (четная сторона), с № 1 по 27 (нечетная сторона), Наурызбай батыр с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Сары Арқа с № 2 по 18 (четная сторона), с № 1 по 17 (нечетная сторона), Алатау с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 28 (четная сторона), Бөлек батыр с № 1 по 12, Бірлік с № 2 по 14 (четная сторона), с № 1 по 7 (нечетная сторона), Әсет Найманбаев с № 1, № 1 а, № 11 а, с № 2 по 28 (четная сторона); Потребительские кооперативы садоводческих обществ "Тілектес", "Гулдары".
Избирательный участок № 407
Центр: село Жапек батыра, улица Абая, № 17, Государственное коммунальное учреждениие "Средняя школа № 4".
В границах: село Жапек батыра, улицы: Абдуали Шубаев с № 2 по 64 (четная сторона), № 16 б, № 36 а, № 62 а, с № 1/1 по 77 (нечетная сторона), № 1 а, № 17 а, № 29 а, № 51 а, № 77 а, М. Толебаева с № 2 по 98 (четная сторона), № 2 а, № 8 а, № 12 а, № 18 а, № 18 г, № 32 а, № 36 а, № 44 а, № 58 а, № 62 а, № 90 а, № 98 а, № 98 б, с № 1 по 93 (нечетная сторона), № 1 а, № 37 а, № 57 г, № 59, № 59 а, № 61 а, № 71 а, № 83 а, № 85 б, № 85 г, № 85 в, № 89 а, Абай с № 2/1 по 46/2 (четная сторона), № 22 а, № 24 а, № 22 б, № 28 а, с № 1/1 по 47/1 (нечетная сторона), № 13 а, № 17 а, № 17 б, № 17 в, № 126 а, № 142 а, № 142 б, № 142 в №1 по 41 (нечетная сторона), № 41/1, № 41/2, № 1 а, № 21 а, № 41 а, Потребительский кооператив садоводческих товариществ: "Нур-Береке"; "Жастар".
Избирательный участок № 408
Центр: село Жапек батыра, улица Жамбыла, № 1 а, Государственное коммунальное предприятие "Врачебная амбулатория села Жапек батыр".
В границах: село Жапек батыра, улицы: Жамбыл с № 1 по 117 (нечетная сторона), № 5/1, № 111/2, № 1 а, № 1 б, № 5 а, № 11 а, № 17 а, № 57 а, № 59 а, № 75 б, с № 2 по 116 (четная сторона), № 2 а, № 4 а, № 8 а, № 10 а, № 12 а, № 14 а, М. Маметова с № 2 по 40 (четная сторона), № 2 б, № 2 в, № 4 а, № 20 а, № 20 б, № 22 а, с № 1 по 31 (нечетная сторона), № 1 а, № 3 а, № 15 а, № 17 а, № 9 а, № 25 а, № 31 а, № 37 а, № 31 а, М. Мақатаев с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона), № 2 а, № 20 а, № 32 а, М. Әуезов с № 2 по 30 (четная сторона), № 12 а, с № 1 по 47 (нечетная сторона), № 7 а, № 35 б, Новостройка с № 1 по 25 (нечетная сторона), № 1 а, № 1 б, № 21 а, с № 2 по 24 (четная сторона), Б. Момышұлы с № 2 по 22 (четная сторона), № 6 а, № 8 а, № 14 д, № 20 а № 22 а, с № 1 по 25 (нечетная сторона), № 5 а, Қ.Сәтпаев с № 4 по 48 (четная сторона), № 20 а, № 22 а, № 34 б, № 38 а, с № 1 по 45 (нечетная сторона), № 1 а, № 21 а, Сүйінбай с № 2 по 34 (четная сторона), № 16 а, с № 1 по 21 (нечетная сторона), № 17 а, Ш. Уалиханов с № 1 по 37 (нечетная сторона), № 27 а, с № 2 по 40 (четная сторона), № 2 А, № 28 а, Дәнеш Рақышев с № 2 по 22 (четная сторона), № 2 а, № 2 Б, № 8 Б, 2 дома без номера, с № 3 по 7 (нечетная сторона), № 3 а, Оңалбай Әлім с № 2 по 108 (четная сторона), № 1 а, № 2 а, № 26 а, № 32 а, № 36 а, № 50 а, № 90 а, № 92 а, № 106 а, № 108 а, № 108 б, с №1 по 107 (нечетная сторона), № 1 а, № 51 а, № 53 а, № 85 а, № 99 а, № 101 а.
Избирательный участок № 410

Орталығы: М. Түймебаев ауылы, 2-Линия көшесі, № 17, Ащыбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының "Күншуақ" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Шекарасы: М. Түймебаев ауылы, көшелер: Алматинская көшесі № 150-ден - 270-ке дейін (жұп жағы), № 189-дан - № 269 – ға дейін (тақ жағы), Тәуеліздік көшесі № 209-дан - № 263-ке дейін (тақ жағы), 50 Лет Победы көшесі № 200 - ден - № 246- ға дейін (жұп жағы), № 197-ден - № 247-ге дейін (тақ жағы), Ю. Гагарин көшесі № 184-ден - № 220–ға дейін (жұп жағы), № 185-тен - № 237-ге дейін (тақ жағы), № 183 б, № 183 в, № 235 а, Рақымжан Қошқарбаев № 2-ден - № 32-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден - 41-ге дейін (тақ жағы), Нүркен Абдиров көшесі № 1 –ден -№47–ге дейін (тақ жағы), № 2-ден -№ 42–ге дейін (тақ жағы).
№ 411 сайлау учаскесі
Орталығы: М. Түймебаев ауылы, Ереванская көшесі, № 3 Г, "№ 43 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: М. Түймебаев ауылы, көшелер: Заречная көшесі № 1-ден- № 41-ге дейін (тақ жағы), № 41/1, № 41/8, № 1 а, № 17 а, № 39 а, № 41 б, № 37 б, № 37 в, № 2-ден- № 38-ге дейін (жұп жағы), № 42/1, № 42/9, Ереванская көшесі № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 1 а, № 3 а, № 5 а, № 5 б, № 7 а, № 7 в, № 11 а, № 15 а, № 21 а, № 23 б, № 25 а, № 2-ден - 22-ге дейін (жұп жағы), № 4 а, № 6 а, № 8 а, № 12 а, № 14 а, № 16 а, № 18 а, № 20 б, № 22 а, № 22 в, № 2 үй нөмерсіз, Ворошилов көшесі № 1-ден - 29-ға дейін (тақ жағы), № 1 а, № 19 а, № 21 а, № 2-ден - 28-ге дейін (жұп жағы), Заводская № 1-ден - 15-ке дейін (тақ жағы), № 1 а, № 1 б, № 1 в, № 5 а, № 15 а, № 2-ден - 16-ға дейін (жұп жағы), № 2 в, № 6 а, № 6 б, № 8 б, Набережная көшесі № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), № 2 б, № 2 д, № 4 б, № 6 а, № 6 б, № 8 б, № 10 б, № 12 а, № 12 б, № 14 б, № 16 б, № 1-ден - 47-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 1 б, № 31 а, № 37 а, № 45 а, Әл-Фараби көшесі № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), № 2 а, № 22 а, № 1-ден - 19-ға дейін (тақ жағы), № 1 а, № 3 а, № 5 а, № 7 а, № 9 а, Өтеген батыр № 1-ден № 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден - 18-ге дейін (жұп жағы), Шәмші Қалдаяқов № 2-ден - 12-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден - 13-ке дейін (тақ жағы), Бел Ағаш Ата № 2-ден - 12-ге дейін (жұп жағы), № 2 г, № 4 в, № 6 в, № 8 б, № 1-ден - 11-ге дейін (тақ жағы), № 1 б, № 3 в, № 5 б, № 7 б, Қадырғали Жалайри № 1-ден - 3-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден - 14-ке дейін (жұп жағы), Қарасай батыр № 1-ден - 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден - 8-ге дейін (жұп жағы), Бөгенбай батыр № 1-ден - 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден - 42-ге дейін (жұп жағы), Ләззат Асанова № 1-ден - 9-ға дейін, Қабанбай батыр № 1-ден - 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден - 14-ке дейін (жұп жағы), Құдыс Қожамияров 3 үй. Мәлік Ғабдуллин № 2-ден - 6-ға дейін, Әсет Бейсеуов № 5-тен - № 37-ге дейін (тақ жағы), № 2 -ден - 18-ге дейін (жұп жағы), 1-Линия № 5-тен - 65-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден - 80-ге дейін (жұп жағы), 2-Линия № 1 –ден - 55-ке дейін (тақ жағы), № 2 -ден № 56 –дейін (жұп жағы), 3-Линия № 1-ден - 61-ге дейін (тақ жағы), № 2 –ден - 54-ке дейін (жұп жағы), 4-Линия № 1-ден – 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден - 62-ге дейін (жұп жағы), 5-Линия № 1-ден - 3-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден – 62-ге дейін (жұп жағы), 6-Линия № 1, № 2-ден - 4-ке дейін (жұп жағы), 7 - Линия № 2-ден - 34-ке дейін (жұп жағы), 8-Линия № 1-ден - 33-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден - 30-ға дейін (жұп жағы), 9-Линия № 1-ден - 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден - 26-ға дейін (жұп жағы), 10-Линия № 1-ден – 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден - 28-ге дейін (жұп жағы), 11-Линия № 1-ден - 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден - 28-ге дейін (жұп жағы), 12-Линия № 1-ден - 27-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден - 24-ке дейін (жұп жағы); Қ. Жалайри № 1-ден – 71-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден - 78-ге дейін (жұп жағы); Бау бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: "Алмагүл", "Жағажай".
№ 412 сайлау учаскесі

Центр: село М. Туймебаева, улица 2-Линия, № 17, Государственное казенное предприятие ясли-сад "Күншуақ" аппарата акима Ащыбулакского сельского округа.
В границах: село М. Туймебаев улицы: Алматинская с № 150-270 (четная сторона), с № 189 по № 269 (нечетная сторона), Тәуеліздік с № 209 по № 263 (нечетная сторона), 50 Лет Победы с № 200 по № 246 (четная сторона), с № 197 по № 247 (нечетная сторона), Ю. Гагарина с № 184 по № 220 (четная сторона), с № 185 по № 237 (нечетная сторона), № 183 б, № 183 в, Рақымжан Қошқарбаев с № 2 по 32 (четная сторона), с № 1 по 41 (нечетная сторона), Нүркен Абдиров с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона).
Избирательный участок № 411
Центр: село М. Туймебаева, улица Ереванская, № 3 Г, Государственное коммунальное учреждениие "Средняя школа № 43".
В границах: село М. Туймебаева,улицы: Заречная с № 1 по № 41 (нечетная сторона, № 41/1, № 41/8, № 1 а, № 17 а, № 39 а, № 41 б, № 37 б, № 37 в, с № 2 по № 38 (четная сторона), № 42/1 по № 42/9, Ереванская с № 1 по 25 (нечетная сторона), № 1 а, № 3 а, № 5 а, № 5 б, № 7 а, № 7 в, № 11 а, № 15 а, № 21 а, № 23 б, № 25 а, с № 2 по 22 (четная сторона), № 4 а, № 6 а, № 8 а, № 12 а, № 14 а, № 16 а, № 18 а, № 20 б, № 22 а, № 22 б, № 22 в, № 2 дома без номера, Ворошилов с № 1 по 29 (нечетная сторона), № 1 а, № 19 а, № 21 а, с № 2 по 28 (четная сторона), Заводская с № 1 по 15 ( нечетная сторона), № 1 а, № 1 б, № 1 в, № 5 а, № 15 а, с № 2 по 16 (четная сторона), № 2 в, № 6 а, № 6 б, № 8 б, Набережная с № 2 по 16 (четная сторона), № 2 б, № 2 д, № 4 б, № 6 а, № 6 б, № 8 б, № 10 б, № 12 а, № 12 б, № 14 б, № 16 б, с № 1 по 47 (нечетная сторона), № 1 а, № 1 б, № 31 а, № 37 а, № 45 а, Әл-Фараби с № 2 по 14 (четная сторона), № 2 а, № 22 а, с № 1 по 19 (нечетная сторона), № 1 а, № 3 а, № 5 а, № 7 а, № 9 а, Өтеген батыр с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по № 18 (четная сторона), Шәмші Қалдаяқов с № 2 по 12 (четная сторона), с № 1 по № 13 (нечетная сторона), Бел Ағаш Ата с № 2 по 12 (четная сторона), № 2 г, № 4 в, № 6 в, № 8 б, с № 1 по 11 (нечетная сторона), № 1 б, № 3 в, № 5 б, № 7 б, Кадырғали Жалайри с № 1 по 3 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Қарасай батыр с № 1 по 7 (нечетная сторона), с № 2 по 8 (четная сторона), Бөгенбай батыр с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона), Ләззат Асанова с № 1 по 9, Қабанбай батыр с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Мира с № 1 по 5 (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), Кұдыс Қожамияров 3 дома, Мәлік Ғабдуллин с № 2 по 6, Әсет Бейсеуова с 1 по №37 (нечетная сторона), с № 2 по № 18 (четная сторона), 1-Линия с №5 по № 65 (нечетная сторона), с № 2 по № 80 (четная сторона), 2-Линия с № 1 по № 55 (нечетная сторона), с № 2 по № 56 (четная сторона), 3-Линия с № 1 по № 61 (нечетная сторона), с № 2 по № 54 (четная сторона), 4- Линия с № 1 по № 7 (нечетная сторона), с № 2 по № 62 (четная сторона), 5-Линия с № 1-по № 3 (нечетная сторона), с № 2 по № 62 (четная сторона), 6- Линия № 1, с № 2-4 (четная сторона), 7-Линия с № 2 по № 34 (четная сторона), 8-Линия с№ 1 по № 33 (нечетная сторона), с № 2 по № 30 (четная сторона), № 9 Линия с № 1 по № 29 (нечетная сторона), с № 2 по № 26 (четная сторона), 10-Линия с № 1 по № 29 (нечетная сторона), с № 2 по № 28 (четная сторона), 11-Линия с № 1 по № 29 (нечетная сторона), с № 2 по № 28 (четная сторона), 12-Линия с № 1 по № 27 (нечетная сторона), с № 2 по № 24 (четная сторона); Қ.Жалайри с № 1 по № 71 (нечетная сторона), с № 2 по № 78 (четная сторона); Потребительский кооператив садовоческих товарищиств: "Алмагуль", "Жағажай".
Избирательный участок № 412

Орталығы: Жапек батыр ауылы, Алтаев көшесі, № 138 а, "№ 36 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанат.
Шекарасы: Жапек батыр ауылы, көшелер: Оқас Қожанов көшесі № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), № 4 а, № 8 а, № 12 б, № 20 б, № 24 б, № 1-ден - 35-ке дейін (тақ жағы), № 3 а, № 5 а, № 5 б, № 7 б, № 9 а, № 31 а, Ахмет Жылқыбеков № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), № 8 а, № 10 а, № 1-ден - 41-ге дейін (тақ жағы), № 41/1, № 41/2, № 1 а, № 21 а, № 41 а, Қ. Алтаев № 1-ден - 167-ге дейін (тақ жағы), № 1 а, № 1 б, № 9 а, № 21 а, № 41 а, № 53 а, № 73 б, № 73 а, № 107 а, № 115 а, № 2-ден 142-ге дейін (жұп жағы), № 2 а, № 2 б, № 8 а, № 8 б, № 22 а, № 124 а, № 126 а, № 142 а, № 142 б, № 142 в, Абдуали Шубаев № 79-дан 149-ға дейін (тақ жағы), № 3 а, № 5 а, № 5 б, № 11 б, № 79 а, № 89 а, № 103 а, № 107 а, № 109 а, № 109 б, № 113 а, № 113 б, № 113/1, № 113/2, № 115 а, № 115 б, № 117/1, № 117/2, № 119 а, № 119 б, № 119/1, № 119/2, № 119/3, № 121 а, № 121 д, № 125 а, № 130 в, № 134 в/1, № 64-тен - 124-ке дейін (жұп жағы), № 8 а, № 12 а, № 120 а, № 120 г, № 122, № 122 в , № 122 б, № 122 г, № 122 д, № 130 в, № 134 в, М. Төлебаев көшесі; № 100-ден - 130 а-ға дейін (жұп жағы), № 100 а, № 10 в, № 12 б, № 106 а, № 108 а, № 112 а, № 114 а, № 116 б, № 120 а, № 124 а, № 130 а, № 130 б, № 146/2, № 93 а-дан - 119-ға дейін (тақ жағы), № 93 а, № 101 а, № 105 а, №109 а, № 111 а, № 111 г, № 113 а, №115 а, № 115 б, № 117 а, № 119 а, № 119 б, № 119 в, № 119 д, № 129 а, Прудхозная № 2-ден - 48-ке дейін (жұп жағы), № 2 а, № 4 а, № 4 б, № 4 в, № 18 а, № 24 а, № 24 б, № 46 б, № 1-ден - 47-ге дейін (тақ жағы), № 11 а, № 15 а, № 17 г, Озерная № 2/1-ден - 8/2-ге дейін (жұп жағы), № 1/1 -ден № 7/2-ге дейінгі (тақ жағы); Бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Южный" № 1-ден - 16-ға дейін, "Пруды" № 1-ден - 20-ға дейін, "Бодрость" № 1-ден - 22-ге дейін, "Айдын" № 1-ден - 5-ке дейін, "Виктория" № 1-ден - 28-ге дейін, "Алмагуль-Д" № 1-ден - 25-ке дейін, "Металлург" № 1-ден - 32-ге дейін, "Южный-1" № 1-ден - 7-ге дейін, "Первомайский рай" № 1-ден - 13-ке дейін, "Береке".
№ 413 сайлау учаскесі
Орталығы: Көкқайнар ауылы, Байтерек көшесі, № 97 а, "№ 44 орта мектеп" Мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Көкқайнар ауылы, көшелер: Бәйтерек № 1-ден 151-ге дейін (тақ жағы), № 3 а, № 13 б, № 29 б, № 37 б, № 47 а/2, № 49/1, № 49/2, № 51/1, № 51/2, № 69/1, № 69/2, № 79/1, № 79/2, № 79/3, № 83/1, № 83/2, № 89г, № 89 д, № 89/1, № 89/2, № 89/3, № 91 а, № 93 а, № 93 б, № 95 б, № 97 а, № 97 б, № 97 в, № 105 а, № 111 а, № 121 а, № 129 а, № 2-ден - 124-ке дейін (жұп жағы), № 20 а, № 20 б, № 26 а, № 40 а, № 44 а, № 74/1, № 74/2, № 76 а, № 76 б, № 76/2, № 86 а, № 86 ж, № 92 б, № 100 а, № 108 а, № 108 б, Строительная № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), № 8 а, № 18 а, № 22 а, № 58 а, № 1-ден - 31-ге дейін (тақ жағы), Банная № 1-ден - 7-ге дейін, № 2 а, Цветочная № 1-ден - 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден - 6-ға дейін (жұп жағы), № 2 а, Атырау № 69, № 71, № 73, № 75 а, № 79, № 81, № 83, № 89, № 89 в, Бау бақша серіктестігінің тұтыну кооперативтері: "Жарқын жастар" № 1-ден - 30-ға дейін, "Береке" № 1-ден - 12-ге дейін, "Ветеран" № 1-ден - 22-ге дейін, "Ақжол" № 1-ден - 19-ға дейін, "Место под солнцем-2" № 1-ден - 28-ге дейін, "Болашақ" № 1-ден - 12-ге дейін, "Батыр", "Нұр Атакент", "Шар тас", "Генофонд", "Юрист", "Нариман" , "Нариман-2".
№ 1045 жаңа сайлау учаскесі

Центр:село Жапек батыра, улица Алтаева, № 138 а, Государственное коммунальное учреждениие "Средняя школа № 36", левое крыло.
В границах: село Жапек батыра, улицы: Оқас Қожанов с № 2 по 24 (четная сторона), № 4 а, № 8 а, № 12 б, № 20 б, № 24 б, с № 1 по 35 (нечетная сторона), № 3 а, № 5 а, № 5 б, № 7 б, № 9 а, № 31 а, Ахмет Жылқыбеков с № 2 по 22 (четная сторона), № 8 а, № 10 а, с № 1 по 41 (нечетная сторона), № 41/1, № 41/2, № 1 а, № 21 а, № 41 а, Қ. Алтаев с № 1 по 167 (нечетная сторона), № 1 а, № 1 б, № 9 а, № 21 а, № 41 а, № 53 а, № 73 б, № 73 а, № 107 а, № 115 а, с № 2 по 142 (четная сторона), № 2 а, № 2 б, № 8 а, № 8 б, № 22 а, № 124 а, № 126 а, № 142 а, № 142 б, № 142 в, Прудхозная с № 2 по 48 (четная сторона), № 2 а, № 4 а, № 4 б, № 4 в, № 18 а, № 24 а, № 24 б, № 46 б, с № 1 по 47 (нечетная сторона), № 11 а, № 15 а, № 17 г, Озерная с № 2/1 по 8/2 (нечетная сторона), с № 1/1 по 7/2 (нечетная сторона); Абдуали Шубаев с № 79 по 149 (нечетная сторона), № 3 а, № а , № 5 б, № 11 б, № 79 а, № 89 а, № 103 а, № 107 а, № 109 а, № 109 б, № 113 а, № 113 б, № 113/1, № 113/2 № 115 а, № 115 б, № 117/1, № 117/2, № 119 а, № 119 б, № 119/1, № 119/2, №119/3, № 121 а, № 121 д, № 125 а, № 130 в, № 134 в/1 с № 64 по 124 (четная сторона), № 8 а, № 12 а № 120 а, № 120 г, № 122, № 122 в, № 122 б, № 122 г, № 122 д, № 130 в, № 134 в, М. Төлебаев с № 100 по 130 а (четная строна), № 100 а, № 10 в, № 12 б, № 106 а, № 108 а, № 112 а, № 114 а, № 116 б, № 120 а, № 124 а, № 130 а, № 130 б, № 146/2, с № 93 а по 119 (нечетная сторона), № 93 а, № 101 а, № 105 а, № 109 а, № 111 а, № 111 г, № 113 а, № 115 а, № 115 б, № 117 а, № 119 а, № 119 б, № 119 в, № 119 д, № 129 а; Потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Южный" с № 1 по 16, "Пруды" с № 1 по 20, "Бодрость" с № 1 по 22, "Айдын" с № 1 по 5, "Виктория" с № 1 по 28, "Алмагуль-Д" с № 1 по 25, "Металлург" с № 1 по 32, "Южный-1" с № 1 по 7, "Первомайский рай" с № 1 по 13; "Береке".
Избирательный участок № 413
Центр: село Коккайнар, улица Байтерек, № 97 а, Государственное коммунальное учреждениие "Средняя школа № 44".
В границах: село Коккайнар, улицы: Бәйтерек с № 1 по 151 (нечетная сторона), № 3 а, № 13 б, № 29 б, № 37 б, № 39 а, № 47 а/2, № 49/1, № 49/2, № 51/1, № 51/2, № 69/1, № 69/2, № 79/1, № 79/2, № 79/3, № 83/1, № 83/2, № 89 г, № 89 д, № 89/1, № 89/2, № 89/3, № 91 а, № 93 а, № 93 б, № 95 б, № 97 а, № 97 б, № 97 в, № 105 а, № 111 а, № 121 а, № 129 а, с № 2 по 124 (четная), № 20 а, № 20 б, № 26 а, № 40 а, № 44 а, № 74/1, № 74/2, № 76 а, № 76 б, № 76/2, № 78 а, № 78 а, № 82/1, № 82/2, № 86 а, № 86 ж, № 92 б, № 100 а, № 108 а, № 108 б, Строительная с № 2 по 58 (четная сторона), № 8 а, № 18 а, № 22 а, № 58 а, с № 1 по 31 (нечетная сторона), Банная с № 1по 7, № 2а, Цветочная с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 6 (четная сторона), № 2 а, Атырау № 69, № 71, № 73, № 75 а, № 79, № 81, № 83, № 89, № 89 в, Потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Жаркын жастар" с № 1 по 30, "Береке" с № 1 по 12, "Ветеран" с № 1 по 22, "Акжол" с № 1 по 19, "Место под солнцем-2" с № 1 по 28, "Болашак" с № 1 по 12, "Батыр", "Нұр-Атакент", "Шар-Тас", "Генофонд", "Юрист", "Нариман", "Нариман-2".
Новый избирательный участок № 1045