Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 40-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 29 наурызда № 5081 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5008 тіркелген, 2019 жылдың 28 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24157986 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13150670 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 119701 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 133856 мың теңге;
трансферттер түсімдері 10753759 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 1689499 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 5195079 мың теңге;а
нысаналы даму трансферттер 3869181 мың теңге;
2) шығындар 25345184 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 150057 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 189375 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 39318 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 38-3 "О бюджете Карасайского района на 2019-2021 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 19 марта 2019 года № 40-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 марта 2019 года № 5081
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджете Карасайского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 38-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5008, опубликован 28 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 24157986 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 13150670 тысяч тенге;
неналоговые поступления 119701 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 133856 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10753759 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 1689499 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 5195079 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3869181 тысяча тенге;
2) затраты 25345184 тысячи тенге.
3) чистое бюджетное кредитование 150057 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 189375 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 39318 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1337255 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1337255 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1337255 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1337255 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Марат
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы "19" наурыздағы Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 40-3 шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата А. Марат
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев
Приложение к решению Карасайского районного маслихата от "19" марта 2019 года № 40-3 "О внесений изменений в решение Карасайского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 38-3 "О бюджете Карасайского района на 2019-2021 годы"