Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 маусымдағы № 44-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 17 маусымда № 5174 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының қала ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 39-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5032 тіркелген, 2019 жылдың 6 ақпанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Қарасай ауданы Қаскелең қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 387 039 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 902 665 мың теңге;
трансферттер түсімі 484 374 мың теңге;
2) шығындар 1 505 781 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 118 742 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 118 742 мың теңге.";
"2. Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 128 000 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 85 231 мың теңге;
трансферттер түсімі 42 769 мың теңге;
2) шығындар 137 001 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 001 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 001 мың теңге.";
"3. Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 162 462 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 102 925 мың теңге;
трансферттер түсімі 59 537 мың теңге;

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 11 июня 2019 года № 44-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 июня 2019 года № 5174
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы" от 10 января 2019 года № 39-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5032, опубликован 06 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каскелен Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 1 387 039 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 902 665 тысяч тенге;
поступления трансфертов 484 374 тысячи тенге;
2) затраты 1 505 781 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 118 742 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 118 742 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 128 000 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 85 231 тысяча тенге;
поступления трансфертов 42 769 тысяч тенге;
2) затраты 137 001 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 001 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 001 тысяча тенге.";
"3. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 162 462 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 102 925 тысяч тенге;
поступления трансфертов 59 537 тысяч тенге;

2) шығындар 174 554 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 092 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 092 мың теңге.";
"4. Қарасай ауданы Жаңашамалған ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 207 931 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 158 573 мың теңге;
трансферттер түсімі 49 358 мың теңге;
2) шығындар 224 517 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 16 586 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 16 586 мың теңге.";
"5. Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 477 451 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 258 496 мың теңге;
трансферттер түсімі 218 955 мың теңге;
2) шығындар 521 073 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 43 622 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 43 622 мың теңге.";
"6. Қарасай ауданы Бірінші май ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 86 330 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 31 673 мың теңге;
трансферттер түсімі 54 657 мың теңге;
2) шығындар 90 763 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 433 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 433 мың теңге.";
"7. Қарасай ауданы Жандосов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 96 186 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 67 820 мың теңге;
трансферттер түсімі 28 366 мың теңге;
2) шығындар 117 531 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21 345 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21 345 мың теңге.";
"8. Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2) затраты 174 554 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 092 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 092 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Жанашамалганского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 207 931 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 158 573 тысячи тенге;
поступления трансфертов 49 358 тысяч тенге;
2) затраты 224 517 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 16 586 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 16 586 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Райымбекского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 477 451 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 258 496 тысяч тенге;
поступления трансфертов 218 955 тысяч тенге;
2) затраты 521 073 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 43 622 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 43 622 тысячи тенге.";
"6. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 86 330 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 31 673 тысячи тенге;
поступления трансфертов 54 657 тысяч тенге;
2) затраты 90 763 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 433 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 433 тысячи тенге.";
"7. Утвердить бюджет Жандосовского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 96 186 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 67 820 тысяч тенге;
поступления трансфертов 28 366 тысяч тенге;
2) затраты 117 531 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 21 345 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21 345 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Умтылского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер 162 876 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 128 243 мың теңге;
трансферттер түсімі 34 633 мың теңге;
2) шығындар 179 277 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 16 401 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 16 401 мың теңге.";
"9. Қарасай ауданы Шамалған ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 305 213 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 169 158 мың теңге;
трансферттер түсімі 136 055 мың теңге;
2) шығындар 358 506 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 53 293 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 53 293 мың теңге.";
"10. Қарасай ауданы Іргелі ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 282 711 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 237 141 мың теңге;
трансферттер түсімі 45 570 мың теңге;
2) шығындар 313 944 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 31 233 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 31 233 мың теңге.";
"11. Қарасай ауданы Әйтей ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 76 249 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 46 577 мың теңге;
трансферттер түсімі 29 672 мың теңге;
2) шығындар 91 315 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 066 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 066 мың теңге.";
"12. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте қала, ауылдық округтері бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 1 689 487 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Қаскелең қаласы 780 597 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі 63 491 мың теңге;
Елтай ауылдық округі 75 784 мың теңге;
Жаңашамалған ауылдық округі 126 746 мың теңге;
Райымбек ауылдық округі 223 563 мың теңге.
Бірінші май ауылдық округі 10 577 мың теңге;
Жандосов ауылдық округі 46 140 мың теңге;

1) доходы 162 876 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 128 243 тысячи тенге;
поступления трансфертов 34 633 тысячи тенге;
2) затраты 179 277 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 16 401 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 16 401 тысяча тенге.";
"9. Утвердить бюджет Шамалганского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 305 213 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 169 158 тысяч тенге;
поступления трансфертов 136 055 тысяч тенге;
2) затраты 358 506 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 53 293 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 53 293 тысячи тенге.";
"10. Утвердить бюджет Иргелинского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 282 711 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 237 141 тысяча тенге;
поступления трансфертов 45 570 тысяч тенге;
2) затраты 313 944 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 31 233 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 31 233 тысячи тенге.";
"11. Утвердить бюджет Айтейского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 76 249 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 46 577 тысяч тенге;
поступления трансфертов 29 672 тысячи тенге;
2) затраты 91 315 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 066 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 066 тысяч тенге.";
"12. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год объем бюджетных изъятий из бюджета города, сельских округов в районный бюджет в сумме 1 689 487 тысяч тенге, в том числе:
Города Каскелен 780 597 тысяч тенге;
Жамбылского сельского округа 63 491 тысяча тенге;
Елтайского сельского округа 75 784 тысячи тенге;
Жанашамалганского сельского округа 126 746 тысяч тенге;
Райымбекского сельского округа 223 563 тысячи тенге;
Первомайского сельского округа 10 577 тысяч тенге;
Жандосовского сельского округа 46 140 тысяч тенге;

Ұмтыл ауылдық округі 102 174 мың теңге;
Шамалған ауылдық округі 30 729 мың теңге;
Іргелі ауылдық округі 207 471 мың теңге;
Әйтей ауылдық округі 22 215 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатыңың "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Умтылского сельского округа 102 174 тысячи тенге;
Шамалганского сельского округа 30 729 тысяч тенге;
Иргелинского сельского округа 207 471 тысяча тенге;
Айтейского сельского округа 22 215 тысяч тенге.".
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы А. Марат
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы "11" маусымдағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 44-3 шешіміне 1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне 1-қосымша
Қаскелең қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
І. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата А. Марат
Секретарь Карасайского
районного маслихата А. Кошкимбаев
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от "11" июня 2019 года № 44-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 10 января 2017 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Бюджет города Каскелен на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
780 598
043
Бюджеттік алып коюлар
780 597
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
III. Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама Атауы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-118 742
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
118 742
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
118 742
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
118 742
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
118 742
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
118 742
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы "11" маусымдағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 44-3 шешіміне 2-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттік туралы" № 39-3 шешіміне 4-қосымша
Жамбыл ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
780 598
043
Бюджетные изъятия
780 597
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс Наименование
III. Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа Наименование
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-118 742
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
118 742
8
Используемые остатки бюджетных средств
118 742
01
Остатки бюджетных средств
118 742
1
Свободные остатки бюджетных средств
118 742
01
Свободные остатки бюджетных средств
118 742
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа Наименование
16
Погашение займов
0
Приложение 2к решению Карасайского районного маслихата от "11" июня 2019 года № 44-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Приложение 4 к решению Карасайского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс Наименование
І. Доходы