Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 47-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 27 қыркүйекте № 5261 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының қала ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 39-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5032 тіркелген, 2019 жылдың 6 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Қарасай ауданы Қаскелең қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 448 027 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 902 665 мың теңге;
трансферттер түсімі 545 362 мың теңге;
2) шығындар 1 566 769 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 118 742 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 118 742 мың теңге.";
"2. Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 128 000 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 85 231 мың теңге;
трансферттер түсімі 42 769 мың теңге;
2) шығындар 137 647 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 647 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 647 мың теңге.";
"3. Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 166 849 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 102 925 мың теңге;
трансферттер түсімі 63 924 мың теңге;

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 20 сентября 2019 года № 47-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 сентября 2019 года № 5261
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы" от 10 января 2019 года № 39-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5032, опубликован 6 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каскелен Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 1 448 027 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 902 665 тысяч тенге;
поступления трансфертов 545 362 тысячи тенге;
2) затраты 1 566 769 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 118 742 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 118 742 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 128 000 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 85 231 тысяча тенге;
поступления трансфертов 42 769 тысяч тенге;
2) затраты 137 647 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 647 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 647 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 166 849 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 102 925 тысяч тенге;
поступления трансфертов 63 924 тысячи тенге;

2) шығындар 179 346 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 497 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 497 мың теңге.";
"4. Қарасай ауданы Жаңашамалған ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 207 931 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 158 573 мың теңге;
трансферттер түсімі 49 358 мың теңге;
2) шығындар 224 777 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 16 846 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 16 846 мың теңге.";
"5. Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 499 817 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 258 496 мың теңге;
трансферттер түсімі 241 321 мың теңге;
2) шығындар 544 639 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 44 822 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 44 822 мың теңге.";
"6. Қарасай ауданы Бірінші май ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 90 517 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 31 673 мың теңге;
трансферттер түсімі 58 844 мың теңге;
2) шығындар 95 148 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 631 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 631 мың теңге.";
"7. Қарасай ауданы Жандосов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 96 446 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 67 820 мың теңге;
трансферттер түсімі 28 626 мың теңге;
2) шығындар 117 791 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21 345 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21 345 мың теңге.";
"8. Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2) затраты 179 346 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 497 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 497 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Жанашамалганского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 207 931 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 158 573 тысячи тенге;
поступления трансфертов 49 358 тысяч тенге;
2) затраты 224 777 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 16 846 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 16 846 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Райымбекского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 499 817 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 258 496 тысяч тенге;
поступления трансфертов 241 321 тысяча тенге;
2) затраты 544 639 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 44 822 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 44 822 тысячи тенге.";
"6. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 90 517 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 31 673 тысячи тенге;
поступления трансфертов 58 844 тысячи тенге;
2) затраты 95 148 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 631 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 631 тысяча тенге.";
"7. Утвердить бюджет Жандосовского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 96 446 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 67 820 тысяч тенге;
поступления трансфертов 28 626 тысяч тенге;
2) затраты 117 791 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 21 345 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21 345 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Умтылского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер 161 194 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 128 243 мың теңге;
трансферттер түсімі 32 951 мың теңге;
2) шығындар 182 895 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21 701 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21 701 мың теңге.";
"9. Қарасай ауданы Шамалған ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 305 304 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 169 158 мың теңге;
трансферттер түсімі 136 146 мың теңге;
2) шығындар 358 766 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 53 462 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 53 462 мың теңге.";
"10. Қарасай ауданы Іргелі ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 277 230 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 237 141 мың теңге;
трансферттер түсімі 40 089 мың теңге;
2) шығындар 310 437 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 33 207 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 33 207 мың теңге.";
"11. Қарасай ауданы Әйтей ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 80 835 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 46 577 мың теңге;
трансферттер түсімі 34 258 мың теңге;
2) шығындар 96 155 мың теңге;

1) доходы 161 194 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 128 243 тысячи тенге;
поступления трансфертов 32 951 тысяча тенге;
2) затраты 182 895 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 21 701 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21 701 тысяча тенге.";
"9. Утвердить бюджет Шамалганского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 305 304 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 169 158 тысяч тенге;
поступления трансфертов 136 146 тысяч тенге;
2) затраты 358 766 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 53 462 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 53 462 тысячи тенге.";
"10. Утвердить бюджет Иргелинского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 277 230 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 237 141 тысяча тенге;
поступления трансфертов 40 089 тысяч тенге;
2) затраты 310 437 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 33 207 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 33 207 тысяч тенге.";
"11. Утвердить бюджет Айтейского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 80 835 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 46 577 тысяч тенге;
поступления трансфертов 34 258 тысяч тенге;
2) затраты 96 155 тысяч тенге;

3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 320 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 320 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатыңың "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 320 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 320 тысяч тенге.".
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Қилыбаев
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы "20" қыркүйектегі "Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 47-3 шешіміне 1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне 1-қосымша
Қаскелең қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы Атауы
(мың теңге)
Кіші сыныбы
І. Кірістер
1 448 027
1
Салықтық түсімдер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата С. Килибаев
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от "20" сентября 2019 года № 47-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 10 января 2017 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района
Бюджет города Каскелен на 2019 год
Категория
Сумма
Класс
(тысяч тенге)
Подкласс Наименование
І. Доходы
1 488 027
1
Налоговые поступления

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
780 598
043
Бюджеттік алып коюлар
780 597
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1
Санаты
Сомасы
Сыныбы Атауы
(мың теңге)
Кіші сыныбы
III. Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
Кіші функция
(мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама Атауы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Санаты
Сомасы
Сыныбы Атауы
(мың теңге)
Кіші сыныбы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Сомасы
Сыныбы Атауы
(мың теңге)
Кіші сыныбы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-118 742
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
118 742
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
118 742
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
118 742
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
118 742
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
118 742
Функционалдық топ
Сомасы
Кіші функция
(мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы "20" қыркүйектегі "Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 47-3 шешіміне 2-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттік туралы" № 39-3 шешіміне 4-қосымша
Жамбыл ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы
(мың теңге)
Кіші сыныбы Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
780 598
043
Бюджетные изъятия
780 597
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1
Категория
Сумма
Класс
(тысяч тенге)
Подкласс Наименование
III. Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма
Функциональная подгруппа
(тысяч тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа Наименование
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Сумма
Класс
(тысяч тенге)
Подкласс Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Сумма
Класс
(тысяч тенге)
Подкласс Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-118 742
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
118 742
8
Используемые остатки бюджетных средств
118 742
01
Остатки бюджетных средств
118 742
1
Свободные остатки бюджетных средств
118 742
01
Свободные остатки бюджетных средств
118 742
Функциональная группа
Сумма
Функциональная подгруппа
(тысяч тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа Наименование
16
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Карасайского районного маслихата от "20" сентября 2019 года 47-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Приложение 4 к решению Карасайского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
Класс
(тысяч тенге)
Подкласс Наименование
І. Доходы