Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 48-183 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 23 қаңтарда № 5029 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Бастөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 223 237 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 118 659 мың теңге;
трансферттер түсімдері 104 578 мың теңге;
2) шығындар 223 237 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 64-230 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019-2021 жылдарға арналған Бастөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 49 221 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 550 мың теңге;
трансферттер түсімдері 38 671 мың теңге;
2) шығындар 49 221 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 64-230 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019-2021 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 51 904 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 473 мың теңге;
трансферттер түсімдері 47 431 мың теңге;
2) шығындар 51 904 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 64-230 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2019-2021 годы
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 10 января 2019 года № 48-183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 января 2019 года № 5029.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бастобинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 223 237 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 118 659 тысяч тенге;
поступления трансфертов 104 578 тысяч тенге;
2) затраты 223 237 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 18.12.2019 № 64-230 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Бастобинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 49 221 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 550 тысяч тенге;
поступления трансфертов 38 671 тысяча тенге;
2) затраты 49 221 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 18.12.2019 № 64-230 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 51 904 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 473 тысячи тенге;
поступления трансфертов 47 431 тысяча тенге;
2) затраты 51 904 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 18.12.2019 № 64-230 (вводится в действие с 01.01.2019).

4. 2019-2021 жылдарға арналған Жолбарыс батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 277 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 248 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19 029 мың теңге;
2) шығындар 24 277 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 64-230 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2019-2021 жылдарға арналған Ескелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31 284 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 820 мың теңге;
трансферттер түсімдері 25 464 мың теңге;
2) шығындар 31 284 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;

4. Утвердить бюджет сельского округа Жолбарыс батыра на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 24 277 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 248 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19 029 тысяч тенге;
2) затраты 24 277 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 18.12.2019 № 64-230 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Утвердить бюджет Ескельдинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 31 284 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 820 тысяч тенге;
поступления трансфертов 25 464 тысячи тенге;
2) затраты 31 284 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 64-230 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 18.12.2019 № 64-230 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".

7. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының сессия төрағасы Р. Жапаркулов
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 48-183 шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 64-230 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2019 жылға арналған Үштөбе қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып

7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата Р. Жапаркулов
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 10 января 2019 года № 48-183 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2019-2021 годы"
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 18.12.2019 № 64-230 (вводится в действие с 01.01.2019).
Бюджет города Уштобе на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 48-183 шешіміне 4-қосымша
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 64-230 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2019 жылға арналған Бастөбе ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Приложение 4 к решению Каратальского районного маслихата от 10 января 2019 года № 48-183 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2019-2021 годы"
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 18.12.2019 № 64-230 (вводится в действие с 01.01.2019).
Бюджет Бастобинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс