Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 51-189 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 29 наурызда № 5078 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 47-176 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4993 тіркелген, 2019 жылдың 23 қаңтарында "Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5432770 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 174544 теңге;
салықтық емес түсімдер 7739 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 5000 мың теңге;
трансферттер түсімі 5245487 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1473273 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 97074 мың теңге;
субвенциялар 3375140 мың теңге;
2) шығындар 5433970 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 35714 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 53025 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 17311 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 47-176 "О бюджете Каратальского района на 2019-2021 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 20 марта 2019 года № 51-189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 марта 2019 года № 5078
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджете Каратальского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 47-176 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4993, опубликован 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 5432770 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 174544 тысяч тенге;
неналоговые поступления 7739 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 5000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5245487 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1473273 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 97074 тысяч тенге;
субвенции 3375140 тысяч тенге;
2) затраты 5433970 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 35714 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 53025 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 17311 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 36914 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 36914 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі"тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 36914 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 36914 тысячи тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының сессия төрағасы Р. Жапаркулов
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 51-189 шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата Р. Жапаркулов
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов
Приложение к решению Каратальского районного маслихата от 20 марта 2019 года № 51-189 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 47-176 "О бюджете Каратальского района на 2019-2021 годы"

005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
75829
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1504
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
26000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарының күрделі шығыстары
19074
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
628281
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
213628
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
183290
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
183290
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
30338
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13429
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
16909
2
Әлеуметтік көмек
386029
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
386029
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
171795
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11034
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
33001
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24848
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2424
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
35497
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
75806
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31624
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
28624
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28624
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20316
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3986
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
75829
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1504
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
26000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19074
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
628281
1
Социальное обеспечение
213628
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
183290
005
Государственная адресная социальная помощь
183290
464
Отдел образования района (города областного значения)
30338
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13429
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
16909
2
Социальная помощь
386029
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
386029
002
Программа занятости
171795
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11034
006
Оказание жилищной помощи
33001
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24848
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2424
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35497
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
75806
023
Oбеспечение деятельности центров занятости
31624
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28624
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28624
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20316
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3986
021
Капитальные расходы государственного органа