Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 48-183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі № 61-213 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 27 қыркүйекте № 5271 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 48-183 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5029 тіркелген, 2019 жылдың 29 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Үштөбе қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 222 598 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 118 659 мың теңге;
трансферттер түсімдері 103 939 мың теңге;
2) шығындар 222 598 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Бастөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 49 027 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 550 мың теңге;
трансферттер түсімдері 38 477 мың теңге;
2) шығындар 49 027 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 52 843 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 473 мың теңге;
трансферттер түсімдері 48 370 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 10 января 2019 года № 48-183 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2019-2021 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 19 сентября 2019 года № 61-213. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 сентября 2019 года № 5271
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2019-2021 годы" от 10 января 2019 года № 48-183 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5029, опубликован 29 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Уштобе на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 222 598 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 118 659 тысяч тенге;
поступления трансфертов 103 939 тысяч тенге;
2) затраты 222 598 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Бастобинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 49 027 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 550 тысяч тенге;
поступления трансфертов 38 477 тысяч тенге;
2) затраты 49 027 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 52 843 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 473 тысячи тенге;
поступления трансфертов 48 370 тысяч тенге;

2) шығындар 52 843 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Жолбарыс батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 277 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 248 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19 029 мың теңге;
2) шығындар 24 277 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Ескелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31 873 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 820 мың теңге;
трансферттер түсімдері 26 053 мың теңге;
2) шығындар 31 873 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;

2) затраты 52 843 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жолбарыс батыра на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 24 277 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 248 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19 029 тысяч тенге;
2) затраты 24 277 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Ескельдинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 31 873 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 820 тысяч тенге;
поступления трансфертов 26 053 тысячи тенге;
2) затраты 31 873 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық маслихатының сессия төрағасы Ж. Тенельбаев
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 48-183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 61-213 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата Ж. Тенельбаев
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 19 сентября 2019 года № 61-213 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 10 января 2019 года № 48-183 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2019-2021 годы"

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Қаратал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 48-183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 61-213 шешіміне 2-қосымша

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Каратальского районного маслихата от 19 сентября 2019 года № 61-213 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 10 января 2019 года № 48-183 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2019-2021 годы"