Кербұлақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 42-237 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі № 50-279 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 27 қыркүйекте № 5260 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 42-237 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5027 тіркелген, 2019 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3, 4 және 5-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32 783 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 27 808 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 13 271 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 14 537 мың теңге;
2) шығындар 34 610 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 827 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 827 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Қоғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 196 613 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 20 073 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 176 540 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 153 913 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 22 627 мың теңге;
2) шығындар 198 764 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 9 января 2019 года № 42-237 "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2019-2021 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 19 сентября 2019 года № 50-279. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 сентября 2019 года № 5260
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 42-237 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5027, опубликован 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3, 4 и 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтынемелского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 32 783 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 975 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 27 808 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 13 271 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 14 537 тысяч тенге;
2) затраты 34 610 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 827 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 827 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Когалинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 196 613 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 20 073 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 176 540 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 153 913 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 22 627 тысяч тенге;
2) затраты 198 764 тысячи тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 151 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 151 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Талдыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20 115 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 365 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 14 750 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 193 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 12 557 мың теңге;
2) шығындар 20 584 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 469 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 469 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Шұбар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 56 598 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 805 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 51 793 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 36 292 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 15 501 мың теңге;
2) шығындар 57 370 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 151 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 151 тысяча тенге.";
"4. Утвердить бюджет Талдыбулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 20 115 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 365 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 14 750 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 193 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 12 557 тысяч тенге;
2) затраты 20 584 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 469 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 469 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Шубарского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 56 598 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 805 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 51 793 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 36 292 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 15 501 тысяча тенге;
2) затраты 57 370 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 772 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 772 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 7, 10 және 13-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихатының "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 772 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 772 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 7, 10 и 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно Приложения 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кербулакского районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Ахметжанов
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Рысбеков
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 қыркүйегіндегі Кербұлақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 42-237 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 50-279 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата М. Ахметжанов
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б. Рысбеков
Приложение 1 к решению Кербулакского районного маслихата от 19 сентября 2019 года № 50-279 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 9 января 2019 года № 42-237 "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2019 -2021 годы"