Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 41-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 23 қаңтарда № 5033 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 521 117 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 98 940 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 422 177 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 376 772 мың теңге;
субвенциялар 45 405 мың теңге;
2) шығындар 527 186 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 069 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 069 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 56-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019-2021 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 119 378 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 456 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 112 922 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 98 320 мың теңге;
субвенциялар 14 602 мың теңге;
2) шығындар 120 128 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 750 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 750 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 56-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019-2021 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 136 696 мың теңге, оның ішінде:

О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2019-2021 годы
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2019 года № 41-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 января 2019 года № 5033.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 521 117 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 98 940 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 422 177 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 376 772 тысячи тенге;
субвенция 45 405 тысяч тенге;
2) затраты 527 186 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 069 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 069 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 56-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 119 378 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 456 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 112 922 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 98 320 тысяч тенге;
субвенция 14 602 тысячи тенге;
2) затраты 120 128 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 750 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 750 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 56-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 136 696 тысяч тенге, в том числе:

салықтық түсімдер 10 314 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 126 382 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 115 664 мың теңге;
субвенциялар 10 718 мың теңге;
2) шығындар 136 896 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 200 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 200 мың теңге.
Ескерту. 3 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 56-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019-2021 жылдарға арналған Мұқыры ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 113 972 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 639 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 107 333 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 92 459 мың теңге;
субвенциялар 14 874 мың теңге;
2) шығындар 114 815 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 843 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 843 мың теңге.
Ескерту. 4 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 56-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2019-2021 жылдарға арналған Мұқаншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 52 457 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 326 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 45 131 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 32 421 мың теңге;
субвенциялар 12 710 мың теңге;
2) шығындар 52 858 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 401 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 401 мың теңге.
Ескерту. 5 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 56-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2019-2021 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

налоговые поступления 10 314 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 126 382 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 115 664 тысячи тенге;
субвенция 10 718 тысяч тенге;
2) затраты 136 896 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 200 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 200 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 56-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Утвердить бюджет Мукрынского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 113 972 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 639 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 107 333 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 92 459 тысяч тенге;
субвенция 14 874 тысячи тенге;
2) затраты 114 815 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 843 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 843 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 56-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Утвердить бюджет Муканчинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 52 457 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 326 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 45 131 тысяча тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 32 421 тысяча тенге;
субвенция 12 710 тысяч тенге;
2) затраты 52 858 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 401 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 401 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 56-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Ескерту. 7 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 56-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешім 2019 жыллдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы К. Карабасов
Көксу ауданы
мәслихатының хатшысы А. Досымбеков

Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 56-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии маслихата
Коксуского района К. Карабасов
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков

Көксу ауданы мәслихатының 2019 жылғы "9" қаңтардағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-1 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 56-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района от "9" января 2019 года № 41-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Балпыкского сельского округа на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 56-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы