Көксу ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы № 48-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 21 маусымда № 5186 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 41-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5033 тіркелген, 2019 жылдың 5 ақпанындағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 503 190 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 105 008 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 398 182 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 352 777 мың теңге;
субвенциялар 45 405 мың теңге;
2) шығындар 503 191 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 114 146 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 456 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 107 690 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 93 088 мың теңге;
субвенциялар 14 602 мың теңге;
2) шығындар 114 146 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 9 января 2019 года № 41-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2019-2021 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 13 июня 2019 года № 48-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 июня 2019 года № 5186
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 41-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5033, опубликован 5 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 503 190 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 105 008 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 398 182 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 352 777 тысяч тенге;
субвенция 45 405 тысяч тенге;
2) затраты 503 191 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 114 146 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 456 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 107 690 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 93 088 тысяч тенге;
субвенция 14 602 тысячи тенге;
2) затраты 114 146 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";

"3. 2019-2021 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 120 340 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 314 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 110 026 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 99 308 мың теңге;
субвенциялар 10 718 мың теңге;
2) шығындар 120 340 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Мұқыры ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 99 661 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 639 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 93 022 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 78 148 мың теңге;
субвенциялар 14 874 мың теңге;
2) шығындар 99 870 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 209 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 209 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Мұқаншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 48 908 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 326 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 41 582 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 28 872 мың теңге;
субвенциялар 12 710 мың теңге;
2) шығындар 48 909 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 71 411 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 358 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

"3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 120 340 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 314 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 110 026 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 99 308 тысяч тенге;
субвенция 10 718 тысяч тенге;
2) затраты 120 340 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Мукрынского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 99 661 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 639 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 93 022 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 78 148 тысяч тенге;
субвенция 14 874 тысячи тенге;
2) затраты 99 870 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 209 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 209 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Муканчинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 48 908 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 326 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 41 582 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 28 872 тысячи тенге;
субвенция 12 710 тысяч тенге;
2) затраты 48 909 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.";
"6. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 71 411 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 358 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы Ш. Гусенов
Көксу ауданы мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы К. Карабасов

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
маслихата Коксуского района Ш. Гусенов
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата Коксуского района К. Карабасов

Көксу ауданы мәслихатының 2019 жылғы "_____" ____________ "Көксу ауданы мәслихатының 2019 жылғы "9" қаңтардағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № ____шешіміне 1-қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2019 жылғы "9" қаңтардағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-1 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района "____" ___________ 2019 года № _____ "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 9 января 2019 года № 41-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района от "9" января 2019 года № 41-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Балпыкского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Көксу ауданы мәслихатының 2019 жылғы "_____" ____________ "Көксу ауданы мәслихатының 2019 жылғы "9" қаңтардағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 41-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № ____шешіміне 4-қосымша

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита ) бюджета
0
Приложение 4 к решению маслихата Коксуского района "____" ___________ 2019 года № _____ "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 9 января 2019 года № 41-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2019-2021 годы"