Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 55-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 12 желтоқсанда № 5324 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 40-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5000 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 918 711 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 967 015 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7 380 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 12 519 мың теңге;
трансферттер түсімі 8 931 797 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 239 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 032 686 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1 264 672 мың теңге;
субвенциялар 3 634 200 мың теңге;
2) шығындар 9 930 095 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 111 976 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 151 150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 39 174 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 123 360 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 123 360 мың теңге.".

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 27 декабря 2018 года № 40-1 "О бюджете Коксуского района на 2019-2021 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 4 декабря 2019 года № 55-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 декабря 2019 года № 5324
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджете Коксуского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 40-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5000, опубликован 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 9 918 711 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 967 015 тысяч тенге;
неналоговые поступления 7 380 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 12 519 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8 931 797 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 239 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 4 032 686 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 264 672 тысячи тенге;
субвенции 3 634 200 тысяч тенге;
2) затраты 9 930 095 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 111 976 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 151 150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 39 174 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 123 360 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 123 360 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы И. Кан
Көксу ауданы мәслихатының
Хатшысы А. Досымбеков
"Көксу ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі 2019 жылғы 4 желтоқсаны № 55-1 шешіміне қосымша
Көксу ауданы мәслихатының "27" желтоқсандағы "Көксу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-1 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сыныбы
Кішi сыныбы
Атауы

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии маслихата
Коксуского района И. Кан
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков
Приложение к решению маслихата Коксуского района от "27" декабря 2018 года № 40-1 "О бюджете Коксуского района на 2019-2021 года"
Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района от "27" декабря 2018 года № 40-1 "О бюджете Коксуского района на 2019-2021 года"
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование