Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 48-223 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 57-272 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 24 қыркүйекте № 5253 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 48-223 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5015 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 923 459 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 107 483 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3 422 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 6 554 мың теңге;
трансферттер түсімі 9 806 000 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 8 792 мың теңге, оның ішінде:
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 8 792 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 9 797 208 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 792 834 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 659 619 мың теңге;
субвенциялар 6 344 755 мың теңге;
2) шығындар 10 007 117 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 64 477 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 106 050 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 41 573 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 148 135 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 148135 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 48-223 "О бюджете Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 10 сентября 2019 года № 57-272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 сентября 2019 года № 5253
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджете Райымбекского района на 2019-2021 годы" от 26 декабря 2018 года № 48-223 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5015, опубликован 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 9 923 459 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 107 483 тысячи тенге;
неналоговые поступления 3 422 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 6 554 тысячи тенге;
поступления трансфертов 9 806 000 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 8 792 тысячи тенге, в том числе:
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 8 792 тысячи тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 9 797 208 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 792 834 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 659 619 тысяч тенге;
субвенции 6 344 755 тысяч тенге;
2) затраты 10 007 117 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 64 477 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 106 050 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 41 573 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 148 135 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 148 135 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық
мәслихатының сессия төрағасы C. Мусирбаев
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Кудабаев

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Райымбекского
районного маслихата С. Мусирбаев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев

Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі "Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 48-223 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 57-272 шешіміне қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 48-223 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

Приложение к решению Райымбекского районного маслихата от 10 сентября 2019 года № 57-272 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 48-223 "О бюджете Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 48-223 "О бюджете Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы