Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 49-236 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қыркүйектегі № 59-279 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 1 қазанда № 5276 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 49-236 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5026 тіркелген, 2019 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2, 5, 6, 7, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 337 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 911 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19 426 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 614 мың теңге;
субвенциялар 16 812 мың теңге;
2) шығындар 26 836 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 499 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 499 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 484 079 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 24 763 мың теңге;
трансферттер түсімдері 459 316 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 432 760 мың теңге;
субвенциялар 26 556 мың теңге;
2) шығындар 484 676 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 597 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 597 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Сарыжаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 9 января 2019 года № 49-236 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 23 сентября 2019 года № 59-279. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 1 октября 2019 года № 5276
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 49-236 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5026, опубликован от 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 2, 5, 6, 7, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Кайнарского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 24 337 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 911 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19 426 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 614 тысяч тенге;
субвенции 16 812 тысяч тенге;
2) затраты 26 836 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 499 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 499 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Нарынкольского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 484 079 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 24 763 тысячи тенге;
поступления трансфертов 459 316 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 432 760 тысяч тенге;
субвенции 26 556 тысяч тенге;
2) затраты 484 676 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 597 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 597 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Сарыжазского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер 37 255 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 725 мың теңге;
трансферттер түсімдері 29 530 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 730 мың теңге;
субвенциялар 18 800 мың теңге;
2) шығындар 39 290 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 035 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 035 мың теңге.";
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 873 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 729 мың теңге;
трансферттер түсімдері 17 144 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 437 мың теңге;
субвенциялар 14 707 мың теңге;
2) шығындар 28 748 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 875 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 875 мың теңге.";
"9. 2019-2021 жылдарға арналған Ұзақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 824 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 605 мың теңге;
трансферттер түсімдері 18 219 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 256 мың теңге;
субвенциялар 15 963 мың теңге;
2) шығындар 22 914 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 90 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 90 мың теңге.";
"10. 2019-2021 жылдарға арналған Шәлкөде ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 763 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 174 мың теңге;
трансферттер түсімдері 17 589 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 261 мың теңге;
субвенциялар 15 328 мың теңге;
2) шығындар 23 055 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 292 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 292 мың теңге.".

1) доходы 37 255 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 725 тысяч тенге;
поступления трансфертов 29 530 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10 730 тысяч тенге;
субвенции 18 800 тысяч тенге;
2) затраты 39 290 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 035 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 035 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25 873 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 729 тысяч тенге;
поступления трансфертов 17 144 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 437 тысяч тенге;
субвенции 14 707 тысяч тенге;
2) затраты 28 748 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 875 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 875 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Узак батырского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 22 824 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 605 тысяч тенге;
поступления трансфертов 18 219 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 256 тысяч тенге;
субвенции 15 963 тысячи тенге;
2) затраты 22 914 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 90 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 90 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Шалкодинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 22 763 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 174 тысячи тенге;
поступления трансфертов 17 589 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 261 тысяча тенге;
субвенции 15 328 тысяч тенге;
2) затраты 23 055 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 292 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 292 тысячи тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 4, 13, 16, 19, 25, 28-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихатының
сессия төрағасы C. Мусирбаев
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Кудабаев

2. Приложения 4, 13, 16, 19, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Райымбекского
районного маслихата С. Мусирбаев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев

Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қыркүйектегі "Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 49-236 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 59-279 шешіміне 1-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 49-236 шешіміне 4-қосымша
2019 жылға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 23 сентября 2019 года № 59-279 "О внесении изменений Райымбекского районного маслихата от 9 января 2019 года № 49-236 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Приложение 4 к решению Райымбекского районного маслихата от 9 января 2019 года № 49-236 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Кайнарского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қыркүйектегі "Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 49-236 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 59-279 шешіміне 2-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 49-236 шешіміне 13-қосымша
2019 жылға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Райымбекского районного маслихата от 23 сентября 2019 года № 59-279 "О внесении изменений Райымбекского районного маслихата от 9 января 2019 года № 49-236 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Приложение 13 к решению Райымбекского районного маслихата от 9 января 2019 года № 49-236 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Нарынкольского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы