Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 6-48-300 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 22 қаңтарда № 5021 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 483 662 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 380 394 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 26 мың теңге;
трансферттер түсімі 103 242 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 103 242 мың теңге;
2) шығындар 489 897 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 235 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 235 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 6-64-369 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019-2021 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 988 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 570 мың теңге;
трансферттер түсімі 19 418 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 196 мың теңге;
субвенциялар 12 222 мың теңге;
2) шығындар 23 696 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 708 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 708 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 6-64-369 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019-2021 жылдарға арналған Басқұншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31 145 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 529 мың теңге;
трансферттер түсімі 24 616 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8 873 мың теңге;

О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2019-2021 годы
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2019 года № 6-48-300. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 января 2019 года № 5021.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 483 662 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 380 394 тысячи тенге;
неналоговые поступления 26 тысяч тенге;
поступления трансфертов 103 242 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 103 242 тысячи тенге;
2) затраты 489 897 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 235 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 235 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 20.12.2019 № 6-64-369 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 22 988 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 570 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19 418 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 196 тысяч тенге;
субвенция 12 222 тысячи тенге;
2) затраты 23 696 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 708 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 708 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 20.12.2019 № 6-64-369 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Баскунчинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 31 145 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 529 тысяч тенге;
поступления трансфертов 24 616 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8 873 тысячи тенге;

15. 2019 жылға арналған қала және ауылдық округтер бюджеттерінде 173 130 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделсін, оның ішінде:
Жаркент қаласы 168 070 мың теңге;
Пенжім ауылдық округі 5060 мың теңге.
Ескерту. 15 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 6-64-369 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. "Панфилов аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімді Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

15. Предусмотреть в бюджетах города и сельских округов на 2019 год бюджетные изъятия в районной бюджет в сумме 173 130 тысяч тенге, в том числе:
город Жаркент 168 070 тысяч тенге;
Пиджимский сельский округ 5 060 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 20.12.2019 № 6-64-369 (вводится в действие с 01.01.2019).
16. Государственному учреждению "Аппарат Панфиловского районного маслихата" обеспечить направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

17. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
18. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессия төрағасы А. Тараншиев
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы "9" қаңтардағы "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-48-300 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Жаркент қаласының бюджеті

17. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".
18. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного
маслихата А. Тараншиев
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от "9" января 2019 года № 6-48-300 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2019-2021 годы"
Бюджет города Жаркент на 2019 год

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0