Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-48-300 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 6-53-322 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 15 сәуірде № 5101 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 6-48-300 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5021 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 474 082 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 392 076 мың теңге;
трансферттер түсімі 82 006 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 82 006 мың теңге;
2) шығындар 474 376 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 294 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 294 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Басқұншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 29 892 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 529 мың теңге;
трансферттер түсімі 23 363 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 620 мың теңге;
субвенциялар 15 743 мың теңге;
2) шығындар 30 279 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 387 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 387 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 9 января 2019 года № 6-48-300 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2019-2021 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 9 апреля 2019 года № 6-53-322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 апреля 2019 года № 5101
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 6-48-300 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5021, опубликован 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 474 082 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 392 076 тысяч тенге;
поступления трансфертов 82 006 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 82 006 тысяч тенге;
2) затраты 474 376 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 294 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 294 тысячи тенге.";
"3. Утвердить бюджет Баскунчинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 29 892 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 529 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23 363 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 620 тысяч тенге;
субвенция 15 743 тысячи тенге;
2) затраты 30 279 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 387 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 387 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер 23 975 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 621 мың теңге;
трансферттер түсімі 16 354 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 361 мың теңге;
субвенциялар 13 993 мың теңге;
2) шығындар 23 976 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Жаскент ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20 802 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 432 мың теңге;
трансферттер түсімі 13 370 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 953 мың теңге;
субвенциялар 11 417 мың теңге;
2) шығындар 20 803 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Көктал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 83 017 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 27 912 мың теңге;
трансферттер түсімі 55 105 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 49 373 мың теңге;
субвенциялар 5 732 мың теңге;
2) шығындар 96 004 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 987 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 987 мың теңге.";
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Қоңырөлең ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 57 546 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 861 мың теңге;
трансферттер түсімі 50 685 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 36 616 мың теңге;
субвенциялар 14 069 мың теңге;
2) шығындар 57 546 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"8. 2019-2021 жылдарға арналған Пенжім ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 23 975 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 621 тысяча тенге;
поступления трансфертов 16 354 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 361 тысяча тенге;
субвенция 13 993 тысячи тенге;
2) затраты 23 976 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.";
"5. Утвердить бюджет Жаскентского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 20 802 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 432 тысячи тенге;
поступления трансфертов 13 370 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 953 тысячи тенге;
субвенция 11 417 тысяч тенге;
2) затраты 20 803 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.";
"6. Утвердить бюджет Коктальского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 83 017 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 27 912 тысяч тенге;
поступления трансфертов 55 105 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 49 373 тысячи тенге;
субвенция 5 732 тысячи тенге;
2) затраты 96 004 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 987 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 987 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Конуроленского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 57 546 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 861 тысяча тенге;
поступления трансфертов 50 685 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 36 616 тысяч тенге;
субвенция 14 069 тысяч тенге;
2) затраты 57 546 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"8. Утвердить бюджет Пиджимского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.".
2. Приложения 1, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Р. Тулақбаев
Панфилов аудандық мәслихат
хатшысының өкілеттігін
уақытша жүзеге асырушы М. Турлыбеков
Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы "9" сәуірдегі "Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-48-300 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-53-322 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного
маслихата Р. Тулакбаев
Временно осуществляющий
полномочия секретаря
Панфиловского районного
маслихата М. Турлыбеков
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от "9" апреля 2019 года № 6-53-322 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 9 января 2019 года № 6-48-300 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2019-2021 годы"