Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2018 жылғы 17 мамырдағы № 6-36-223 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 маусымдағы № 6-55-336 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 17 маусымда № 5175 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2018 жылғы 17 мамырдағы № 6-36-223 шешімнің (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 4735 тіркелген, 2018 жылдың 11 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Заңдылық, азаматтардың құқығын, қоршаған ортаны қорғау, коммуналдық қызмет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Р. Тулакбаев
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров

О признании утратившим силу решение Панфиловского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Панфиловскому району на 2018-2019 годы" от 17 мая 2018 года № 6-36-223
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 11 июня 2019 года № 6-55-336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 июня 2019 года № 5175
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Панфиловского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Панфиловскому району на 2018-2019 годы" от 17 мая 2018 года № 6-36-223 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4735, опубликован 11 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам законности, охраны прав граждан, окружающей среды, коммунальных услуг".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Панфиловского районного
маслихата Р. Тулакбаев
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров