Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-47-291 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қыркүйектегі № 6-58-350 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 19 қыркүйекте № 5245 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 6-47-291 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4994 тіркелген, 2019 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 16 896 867 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 184 931 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 25 485 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 91 198 мың теңге;
трансферттер түсімі 14 595 253 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 201 178 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 199 301 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 1 877 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 14 394 075 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 955 225 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 671 650 мың теңге;
субвенциялар 5 767 200 мың теңге;
2) шығындар 16 914 364 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 53 716 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 74 887 мың теңге;

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 6-47-291 "О бюджете Панфиловского района на 2019-2021 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 11 сентября 2019 года № 6-58-350. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 сентября 2019 года № 5245
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 6-47-291 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4994, опубликован 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 16 896 867 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 184 931 тысяча тенге;
неналоговые поступления 25 485 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 91 198 тысяч тенге;
поступления трансфертов 14 595 253 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 201 178 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 199 301 тысяча тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 1 877 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 14 394 075 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 955 225 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 671 650 тысяч тенге;
субвенции 5 767 200 тысяч тенге;
2) затраты 16 914 364 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 53 716 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 74 887 тысяч тенге;

бюджеттік кредиттерді өтеу 21 171 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 71 213 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 71 213 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

погашение бюджетных кредитов 21 171 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 71 213 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 71 213 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Ә. Иманбеков
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы "__" _________ "Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-47-291 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № ____ шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного маслихата А. Иманбеков
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение к решению Панфиловского районного маслихата от "11" сентября 2019 года №6-58-350 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 6-47-291 "О бюджете Панфиловского района на 2019-2021 годы"