Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-47-291 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 6-63-367 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 13 желтоқсанда № 5334 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 6-47-291 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4994 тіркелген, 2019 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 18 146 406 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 189 551 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 29 765 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 158 561 мың теңге;
трансферттер түсімі 15 768 529 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 175 007 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 173 130 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 1 877 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 15 593 522 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 945 948 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 880 374 мың теңге;
субвенциялар 5 767 200 мың теңге;
2) шығындар 18 163 903 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 52 998 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 74 169 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 21 171 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 70 495 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 70 495 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 6-47-291 "О бюджете Панфиловского района на 2019-2021 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 6 декабря 2019 года № 6-63-367. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2019 года № 5334
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 6-47-291 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4994, опубликован 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 18 146 406 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 189 551 тысяча тенге;
неналоговые поступления 29 765 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 158 561 тысяча тенге;
поступления трансфертов 15 768 529 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 175 007 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 173 130 тысяч тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 1 877 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 15 593 522 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 945 948 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 880 374 тысячи тенге;
субвенции 5 767 200 тысяч тенге;
2) затраты 18 163 903 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 52 998 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 74 169 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 21 171 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 70 495 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 70 495 тысяч тенге.";

"2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте қала және ауылдық округтері бюджеттерінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері 173 130 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Жаркент қаласынан 168 070 мың теңге;
Пенжім ауылдық округінен 5060 мың теңге.";
"5. Панфилов ауданы әкімдігінің 2019 жылға арналған резерві 12 597 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

"2. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год объемы бюджетных изъятий из бюджетов города и сельских округов в районной бюджет в сумме 173 130 тысяч тенге, в том числе:
города Жаркент 168 070 тысяч тенге;
Пиджимского сельского округа 5 060 тысяч тенге.";
"5. Утвердить резерв акимата Панфиловского района на 2019 год в сумме 12 597 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Ә. Иманбеков
Панфилов аудандық мәслихатының
хатшысы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы "__" _________ "Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-47-291 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № ____ шешіміне қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Панфиловского
районного маслихата А. Иманбеков
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение к решению Панфиловского районного маслихата от "__" _____ 2019 года № _____ "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 6-47-291 "О бюджете Панфиловского района на 2019-2021 годы"