Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 54-222 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 24 қаңтарда № 5039 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Сарқан қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 220 592 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 79 743 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 140 849 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 86 484 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 54 365 мың теңге;
2) шығындар 231 590 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 998 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 998 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 71-285 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019-2021 жылдарға арналған Алмалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 68 694 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 976 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 62 718 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 47 321 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 15 397 мың теңге;
2) шығындар 69 804мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1427 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 427 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 71-285 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2019-2021 годы
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 23 января 2019 года № 54-222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 января 2019 года № 5039.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Саркан на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 220 592 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 79 743 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 140 849 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 86 484 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 54 365 тысяч тенге;
2) затраты 231 590 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 998 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 998 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 18.12.2019 № 71-285 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Алмалинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 68 694 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 976 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 62 718 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 47 321 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 15 397 тысяч тенге;
2) затраты 69 804тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 427 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 427 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 18.12.2019 № 71-285 (вводится в действие с 01.01.2019).

Ескерту. 6 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 71-285 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Ж. Құрмашев
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Абдрахманов

Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 18.12.2019 № 71-285 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии".
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Сарканского районного маслихата Ж. Курмашев
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов

Сарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтарындағы "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" №54-222 шешімне бекітілген 1-қосымша
Сарқан қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 71-285 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

Приложение 1 к решением Сарканского районного маслихата от "23" января 2019 года № 54-222 "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2019-2021 годы"
Бюджет города Саркан на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 18.12.2019 № 71-285 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы