Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-215 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 наурыздағы № 58-237 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 1 сәуірде № 5083 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 52-215 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4998 тіркелген, 2019 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 662 372 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 346 289 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2 710 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 360 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 303 013 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 256 мың теңге, оның ішінде:
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 256 мың теңге;
мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер 5 302 757 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 433 997 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 58 910 мың теңге;
субвенциялар 3 809 850 мың теңге;
2) шығындар 5 669 526 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 41 231 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 60 600 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 19 369 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 48 385 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 48 385 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 52-215 "О бюджете Сарканского района на 2019-2021 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 26 марта 2019 года № 58-237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 1 апреля 2019 года № 5083
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджете Сарканского района на 2019-2021 годы" от 29 декабря 2018 года № 52-215 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4998, опубликован 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 5 662 372 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 346 289 тысяч тенге;
неналоговые поступления 2 710 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 360 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 303 013 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 256 тысяч тенге, в том числе:
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 256 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 5 302 757 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 433 997 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 58 910 тысяч тенге;
субвенции 3 809 850 тысяч тенге;
2) затраты 5 669 526 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 41 231 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 60 600 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 19 369 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 48 385 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 48 385 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Ж. Игіман
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Абдрахманов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов, экологии".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Сарканского районного
маслихата Ж. Игиман
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов

Сарқан аудандық мәслихатының 2019 "26" наурыздағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-215 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 58-237 шешіміне қосымша
Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-215 шешіміне 1-қосымша
Сарқан ауданының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

Приложение к решению Сарканского районного маслихата от "26" марта 2019 года № 58-237 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 52-215 "О бюджете Сарканского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата от "29" декабря 2018 года № 52-215 "О бюджете Сарканского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Сарканского района на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

214 286
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 377
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
16 100
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
80 357
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2 298
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 100
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
18 700
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
75 219
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1135
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
455 409
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
88 918
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87 785
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
87 647
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
138
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 133
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 133
2
Әлеуметтiк көмек
335 781
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
335 781
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
143 871
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13 572
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
27 831
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24 291
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 030
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
38 696
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
49 661
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34 829
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30 710
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

214 286
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 377
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
16 100
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
80 357
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2 298
012
Капитальные расходы государственного органа
8 100
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18 700
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
75 219
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 135
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
445 409
1
Социальное обеспечение
88 918
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87 785
005
Государственная адресная социальная помощь
87 647
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
138
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 133
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 133
2
Социальная помощь
335 781
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
335 781
002
Программа занятости
143 871
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13 572
006
Оказание жилищной помощи
27 831
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24 291
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 030
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38 696
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
49 661
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34 829
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30 710
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)