Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-215 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 69-280 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 13 желтоқсанда № 5342 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 52-215 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4998 тіркелген, 2019 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 053 166 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 444 727 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5 727 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 28 905 мың теңге;
трансферттер түсімдер 6 573 807 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 256 мың теңге, оның ішінде:
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 256 мың теңге;
мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер 6 573 551 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 620 569 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 143 132 мың теңге;
субвенциялар 3 809 850 мың теңге;
2) шығындар 7 060 320 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 44 066 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 63 435 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 19 369 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 51 220 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 51 220 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 52-215 "О бюджете Сарканского района на 2019-2021 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 5 декабря 2019 года № 69-280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2019 года № 5342
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджете Сарканского района на 2019-2021 годы" от 29 декабря 2018 года № 52-215 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4998, опубликован 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 7 053 166 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 444 727 тысяч тенге;
неналоговые поступления 5 727 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 28 905 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 573 807 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 256 тысяч тенге, в том числе:
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 256 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 6 573 551 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 620 569 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 143 132 тысячи тенге;
субвенции 3 809 850 тысяч тенге;
2) затраты 7 060 320 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 44 066 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 63 435 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 19 369 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 51 220 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 51 220 тысяч тенге".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Ж. Доланбаева
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы К. Абдрахманов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов, экологии".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Сарканского
районного маслихата Ж. Доланбаева
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов

Cарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы "5" желтоқсандағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-215 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 69-280 шешіміне қосымша
Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-215 шешіміне 1-қосымша
Сарқан ауданының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

Приложение к решению Сарканского районного маслихата от "5" декабря 2019 года № 69-280 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 52-215 "О бюджете Сарканского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата от "29" декабря 2018 года 52-215 "О бюджете Сарканского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Сарканского района на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы