Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 39-180 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 23 қаңтарда № 5030 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Талғар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 719 569 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 649 507 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 70 062 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 70 062 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 726 533 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 964 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 964 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 53-230 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019-2021 жылдарға арналған Алатау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 107 473 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 89 466 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 18 007 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 18 007 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 109 088 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 615 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 615 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 53-230 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019-2021 жылдарға арналған Белбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 10 января 2019 года № 39-180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 января 2019 года № 5030.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Талгар на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 719 569 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 649 507 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 70 062 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 70 062 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 726 533 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 964 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 964 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 53-230 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 107 473 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 89 466 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 18 007 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 18 007 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 109 088 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 615 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 615 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 53-230 (вводится в действие с 01.01.2019).
3.Утвердить бюджет Белбулакского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер 146 628 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 127 260 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 19 368 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 19 368 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 148 386 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 758 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 758 мың теңге.
Ескерту. 11 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 53-230 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2019 жылға арналған қала және ауылдық округтердің бюджеттеріне 899 750 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделсін, оның ішінде:
Талғар қаласы 345 964 мың теңге;
Алатау ауылдық округі 46 635 мың теңге;
Белбұлақ ауылдық округі 86 450 мың теңге,
Бесағаш ауылдық округі 91 101 мың теңге;
Гүлдала ауылдық округі 77 203 мың теңге;
Кеңдала ауылдық округі 64 392 мың теңге;
Қайнар ауылдық округі 20 441 мың теңге;

1) доходы 146 628 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 127 260 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 19 368 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 19 368 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 148 386 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 758 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 758 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 53-230 (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Предусмотреть в бюджетах города и сельских округов на 2019 год бюджетные изьятия в районный бюджет в сумме 899 750 тысяча тенге, в том числе:
Талгар город 345 964 тысячи тенге;
Алатауский сельский округ 46 635 тысяч тенге;
Белбулакский сельский округ 86 450 тысяч тенге;
Бесагашский сельский округ 91 101 тысяча тенге;
Гулдалинский сельский округ 77 203 тысячи тенге;
Кендалинский сельский округ 64 392 тысячи тенге;
Кайнарский сельский округ 20 441 тысяча тенге;

Панфилов ауылдық округі 78 382 мың теңге;
Тұздыбастау ауылдық округі 89 182 мың теңге.
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
14. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б. Құдабаев
Талғар аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Еңкебайұлы

Панфиловский сельский округ 78 382 тысячи тенге;
Туздыбастауский сельский округ 89 182 тысячи тенге.
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата Б. Кудабаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Енкебайулы

2019 жылғы 10 қаңтардағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-180 шешіміне 1-қосымша
2019 жылғы Талғар қаласының бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Талағар аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 53-230 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кiрiстер

Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-180 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2019-2021 годы"
Бюджет города Талгар на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 53-230 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы