Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 42-196 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 4 сәуірде № 5096 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының, 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-176 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5009 тіркелген, 2019 жылдың 31 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 079 679 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 557 150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 165 108 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 751 598 мың теңге;
трансферттер түсімі 20 605 823 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 899 753 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 899 750 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 19 706 070 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 363 574 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 6 845 701 мың теңге;
субвенциялар 6 496 795 мың теңге.
2) шығындар 26 207 540 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 67 790 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 94 688 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 26 898 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 195 651 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 195 651 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 38-176 "О бюджете Талгарского района на 2019-2021 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 28 марта 2019 года № 42-196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 апреля 2019 года № 5096
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджета Талгарского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 38-176 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5009, опубликован от 31 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложению 1 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25 079 679 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 557 150 тысяч тенге;
неналоговые поступления 165 108 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 751 598 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20 605 823 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 899 753 тысячи тенге,в том числе :
бюджетные изъятия 899 750 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 19 706 070 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 363 574 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 6 845 701 тысяча тенге;
субвенции 6 496 795 тысяч тенге.
2) затраты 26 207 540 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 67 790 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 94 688 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 26 898 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 195 651 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 195 651 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы Б. Құдабаев
Талғар аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы "28" наурыздағы "Талғар ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 42-196 шешіміне қосымша

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Талгарского
районного маслихата Б. Кудабаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Енкебайулы
Приложение к решению Талгарского районного маслихата от "27" декабря 2018 года № 38-176 "О внесений изменений в решение Талгарского районного маслихата от 28 марта 2019 года № 42-196 "О бюджете Талгарского района на 2019-2021 годы"