Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 маусымдағы № 45-211 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 12 маусымда № 5169 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" №38-176 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5009 тіркелген, 2019 жылы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28 612 700 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 516 650 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 205 608 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 865 598 мың теңге;
трансферттер түсімі 24 024 844 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 899 753 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 899 750 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 23 125 091 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8 789 552 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 7 838 744 мың теңге;
субвенциялар 6 496 795 мың теңге.
2) шығындар 29 740 561 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 67 790 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 94 688 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 26 898 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 195 651 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (прфицитін пайдалану) 1 195 651 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 38-176 "О бюджете Талгарского района на 2019-2021 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 3 июня 2019 года № 45-211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 июня 2019 года № 5169
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджете Талгарского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 38-176 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5009, опубликован 31 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 28 612 700 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 516 650 тысяч тенге;
неналоговые поступления 205 608 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 865 598 тысяч тенге;
поступления трансфертов 24 024 844 тысячи тенге;
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 899 753 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 899 750 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 23 125 091 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8 789 552 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 7 838 744 тысячи тенге;
субвенции 6 496 795 тысяч тенге.
2) затраты 29 740 561 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 67 790 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 94 688 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 26 898 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 195 651 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 195 651 тысяча тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық даму, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы А. Кенжебаев
Талғар аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Еңкебайұлы

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Талгарского районного
маслихата А. Кенжебаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Енкебайулы

Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы "03" маусымдағы "Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы "27" желтоқсандағы "Талғар ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45-211 шешіміне қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы "27" желтоқсандағы "Талғар ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-176 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

Приложение к решению Талгарского районного маслихата от "03" июня 2019 года № 45-211 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от "27" декабря 2018 года № 38-176 "О бюджете Талгарского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от "27" декабря 2018 года № 38-176 "О бюджете Талгарского района на 2019-2021 годы"
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование