Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қыркүйектегі № 49-221 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 20 қыркүйекте № 5249 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-176 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5009 тіркелген, 2019 жылы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30 349 759 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 496 769 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 221 789 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 870 086 мың теңге;
трансферттер түсімдері 25 761 115 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер
899 753 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 899 750 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін
трансферттер 24 861 362 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 618 429 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 7 746 138 мың теңге;
субвенциялар 6 496 795 мың теңге.
2) шығындар 31 477 620 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 67 790 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 94 688 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 26 898 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 195 651 мың теңге;

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 38-176 "О бюджете Талгарского района на 2019-2021 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 11 сентября 2019 года № 49-221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 сентября 2019 года № 5249
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджете Талгарского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 38-176 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5009, опубликован 31 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 30 349 759 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 496 769 тысяч тенге;
неналоговые поступления 221 789 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 870 086 тысяч тенге;
поступления трансфертов 25 761 115 тысяч тенге;
трансферты из нижестоящих органов государственного управления
899 753 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 899 750 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления
24 861 362 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10 618 429 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 7 746 138 тысяч тенге;
субвенции 6 496 795 тысяч тенге.
2) затраты 31 477 620 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 67 790 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 94 688 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 26 898 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 195 651 тысяча тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (прфицитін пайдалану) 1 195 651 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық даму, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Омарбаев
Талғар аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Еңкебайұлы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 195 651 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата М. Омарбаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Енкебайулы

Талғар аудандық мәслихатының 2019 жылғы "11" қырқүйектегі Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 49-221 шешіміне қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-176 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

Приложение к решению Талгарского районного маслихата от "11" сентября 2019 года № 49-221 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 38-176 "О бюджете Талгарского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 38-176 "О бюджете Талгарского района на 2019-2021 годы"
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование