Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 6-43-259 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 22 қаңтарда № 5023 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 401548 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 103043 мың теңге;
трансферттер түсімдері 298505 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 66456 мың теңге;
субвенциялар 232049 мың теңге.
2) шығындар 431023 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 29475 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 29475 теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 6-58-326 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019-2021 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25979 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6345 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19634 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3135 мың теңге;
субвенциялар 16499 мың теңге.
2) шығындар 31210 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5231 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5231 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 6-58-326 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019-2021 жылдарға арналған Қырғызсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26701 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4137 мың теңге;
трансферттер түсімдері 22564 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8701 мың теңге;
субвенциялар 13863 мың теңге.

О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2019-2021 годы
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2019 года № 6-43-259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 января 2019 года № 5023.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 401548 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 103043 тысячи тенге;
поступления трансфертов 298505 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 66456 тысяча тенге;
субвенции 232049 тысяч тенге;
2) затраты 431023 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 29475 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 29475 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 6-58-326 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25979 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6345 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19634 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3135 тысяч тенге;
субвенции 16499 тысяч тенге;
2) затраты 31210 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5231 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5231 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 6-58-326 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Киргизсайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 26701 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4137 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22564 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8701 тысяч тенге;
субвенции 13863 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4036 мың теңге.
Ескерту. 14 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 11.12.2019 № 6-58-326 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4036 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2019 № 6-58-326 (вводится в действие с 01.01.2019).
15. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0