Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-42-253 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қыркүйектегі № 6-54-312 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 19 қыркүйекте № 5238 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 6-42-253 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5005 тіркелген, 2019 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 11047311 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1519405 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7782 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 21049 мың теңге;
трансферттер түсімі 9481962 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 3017 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 5053931 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 329744 мың теңге;
субвенциялар 4095270 мың теңге;
2) шығындар 11075002 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 31719 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 56813 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 25094 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесений изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 6-42-253 "О бюджете Уйгурского района на 2019-2021 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 9 сентября 2019 года № 6-54-312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 сентября 2019 года № 5238
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 6-42-253 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5005, опубликован 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 11047311 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1536518 тысяч тенге;
неналоговые поступления 7782 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 21049 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9481962 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 3017 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 5053931 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 329744 тысячи тенге;
субвенции 4095270 тысяч тенге;
2) затраты 11075002 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 31719 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 56813 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 25094 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 59410 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 59410 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 59410 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 59410 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Н. Дауренбеков
Ұйғыр аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы "___" ________ "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-42-253 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № ____ шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года
Председатель сессии Уйгурского
районного маслихата Н. Дауренбеков
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение к решению Уйгурского районного маслихата от "___" ______ 2019 года № ________ "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 6-42-253 "О бюджете Уйгурского района на 2019-2021 годы"

001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 585
004
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
16 100
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
153222
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
80
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
20 260
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 009 344
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 486 779
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 000 331
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 000 331
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
999 385
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
946
2
Әлеуметтiк көмек
432 371
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
432 371
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
172 522
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38 582
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
30 299
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15 198
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 792
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
70 728
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
54 898
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
44 352
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54 077
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54 077
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 587
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17 585
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
16 100
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
153222
012
Капитальные расходы государственного органа
80
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20 260
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 009 344
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 486 779
1
Социальное обеспечение
1 000 331
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 000 331
005
Государственная адресная социальная помощь
999 385
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
946
2
Социальная помощь
432 371
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
432 371
002
Программа занятости
172 522
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38 582
006
Оказание жилищной помощи
30 299
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15 198
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 792
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
70 728
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
54 898
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
44 352
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54 077
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54 077
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 587
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат