Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-43-259 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 6-58-326 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 23 желтоқсанда № 5359 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 6-43-259 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5023 тіркелген, 2019 жылдың 7 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 401548 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 103043 мың теңге;
трансферттер түсімдері 298505 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 66456 мың теңге;
субвенциялар 232049 мың теңге.
2) шығындар 431023 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 29475 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 29475 теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25979 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6345 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19634 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3135 мың теңге;
субвенциялар 16499 мың теңге.
2) шығындар 31210 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5231 мың теңге;

О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 9 января 2019 года № 6-43-259 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2019-2021 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 11 декабря 2019 года № 6-58-326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 декабря 2019 года № 5359
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 6-43-259 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5023, опубликован 7 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 401548 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 103043 тысячи тенге;
поступления трансфертов 298505 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 66456 тысяча тенге;
субвенции 232049 тысяч тенге;
2) затраты 431023 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 29475 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 29475 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25979 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6345 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19634 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3135 тысяч тенге;
субвенции 16499 тысяч тенге;
2) затраты 31210 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5231 тысяча тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5231 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Қырғызсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26701 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4137 мың теңге;
трансферттер түсімдері 22564 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8701 мың теңге;
субвенциялар 13863 мың теңге.
2) шығындар 27401 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 700 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 700 теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Үлкен Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 37623 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13303 мың теңге;
трансферттер түсімі 24320 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 13106 мың теңге;
субвенциялар 11214 мың теңге.
2) шығындар 38823 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1200 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1200 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Тиірмен ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32609 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5712 мың теңге;
трансферттер түсімдері 26897 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10375 мың теңге;
субвенциялар 16522 мың теңге.
2) шығындар 34709 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2100 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2100 мың теңге.";
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Ақтам ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25797 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3435 мың теңге;
трансферттер түсімі 22362 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8362 мың теңге;
субвенциялар 14000 мың теңге.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5231 тысяча тенге.";
"3. Утвердить бюджет Киргизсайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 26701 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4137 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22564 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8701 тысяч тенге;
субвенции 13863 тысячи тенге;
2) затраты 27401 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 700 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 700 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Больше Аксуского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 37623 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 13303 тысячи тенге;
поступления трансфертов 24320 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 13106 тысяч тенге;
субвенции 11214 тысяч тенге;
2) затраты 38823 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1200 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1200 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Тиирменского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 32609 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5712 тысяч тенге;
поступления трансфертов 26897 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10375 тысячи тенге;
субвенции 16522 тысячи тенге;
2) затраты 34709 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2100 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2100 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Актамского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25797 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3435 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22362 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8362 тысячи тенге;
субвенции 14000 тысяч тенге;

2) шығындар 42223 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4036 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4036 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2) затраты 42223 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4036 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4036 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Амангельды
Ұйғыр аудандық мәслихатының
хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 6-58-326 шешіміне 1-қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Уйгурского
районного маслихата М. Амангельды
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение 1 к решению Уйгурского районного маслихата от 11 декабря 2019 года № 6-58-326