Кеген аудандық маслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы Кеген ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы № 15-52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 мамырдағы № 20-74 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 17 маусымда № 5173 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 15-52 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5018 тіркелген, 2019 жылдың 23 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 807 709 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 446 894 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1187 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 904 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 358 724 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 297 533 мың теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 2 500 000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 561 191 мың теңге;
2) шығындар 6 858 920 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 104 366 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 106 050 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1 684 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 155 288 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 155 288 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-52 "О бюджете Кегенского района на 2019-2021 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 28 мая 2019 года № 20-74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 июня 2019 года № 5173
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджете Кегенского района на 2019-2021 годы" от 21 января 2019 года № 15-52 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5018, опубликован 23 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 6 807 709 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 446 894 тысячи тенге;
неналоговые поступления 1187 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 904 тысячи тенге;
поступления трансфертов 6 358 724 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 297 533 тысячи тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 2 500 000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 561 191 тысяча тенге;
2) затраты 6 858 920 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 104 366 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 106 050 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1 684 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 155 288 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 155 288 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жасау Кеген аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Л. Нусипкожаева
Кеген аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Советов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Кегенского районного
маслихата Л. Нусипкожаева
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов

"Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы "__" ________ №_______ Кеген аудандық маслихатының шешіміне қосымша
Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Кеген ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-52 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
І. Кірістер

Приложение к решению Кегенского районного маслихата от "__" ________ 2019 года № ___ "О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-52 "О бюджете Кегенского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от 21 января 2019 года № 15-52 "О бюджете Кегенского района на 2019-2021 годы"
Районный бюджет Кегенского района на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы

31 666
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4941
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылыдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17695
066
Аудандық маңызы бар қала,ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9030
15
Трансферттер
171 730
1
Трансферттер
171 730
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
171 730
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
288
038
Субвенциялар
165 126
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
6 315
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
1
III. Таза бюджеттік кредиттер
104 366
Бюджеттік кредиттер
106 050
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
106 050
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
106 050
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
106 050
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
106 050

31 666
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4941
026
Целевые трансферты на повышение заработной платы отдельных категорий государственных служащих, работников организаций проводятся за счет средств государственного бюджета, работников государственных предприятий в связи с изменением минимальной заработной платы в бюджеты города, подчиненного городу, селу
17695
066
Целевые текущие трансферты для повышения заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в бюджеты города, села, села, сельского округа
9030
15
Трансферты
171 730
1
Трансферты
171 730
452
Отдел финансов района (города областного значения)
171 730
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
288
038
Субвенции
165 126
051
Трансферты органам местного самоупавления
6 315
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1
ІІІ. Чистое бюджетное кредитование
104 366
Бюджетные кредиты
106 050
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
106 050
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
106 050
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
106 050
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
106 050