2019-2020 оқу жылына техникалық және кәсiптiк, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 1 шілдедегі № 572 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 шілдеде № 50 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 122 бұйрығымен бекітілген Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар кадрларды даярлауға, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының дайындық бөлімдеріне, сондай-ақ мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларының 14 және 21-тармақтарына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13418 болып тіркелген) сәйкес Шымкент қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2019-2020 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы жергілікті бюджет есебінен орналастырылсын.
2. "Шымкент қаласының бiлiм басқармасы", "Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттiк мекемелері заңнамада белгiленген тәртiппен 2019-2020 оқу жылына техникалық және кәсiптiк, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсiн.
3. "Шымкент қаласының бiлiм басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы – Шымкент аймақтық құқықтық ақпарат орталығына, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жіберуді;
3) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шымкент қаласының аумағында таралатын мерзімді баспасөз басылымдарына ресми жариялауға жолдауды;

О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год
Постановление акимата города Шымкент от 1 июля 2019 года № 572. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 4 июля 2019 года № 50. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктами 14 и 21 Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда, на подготовительные отделения организаций высшего и (или) послевузовского образования, а также на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование утвержденного приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 122 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13418), акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разместить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год за счет средств местного бюджета согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным учреждениям "Управление образования города Шымкент", "Управление здравоохранения города Шымкент" в установленном законодательством порядке, обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку кадров в учебных заведениях технического и профессионального образования на 2019-2020 учебный год.
2. Государственному учреждению "Управление образования города Шымкент" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Шымкентский региональный центр правовой информации – филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;

4) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкiмiнiң бірінші орынбасары Қ.Нұртайға жүктелсiн.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ. Әбдірахымов
Шымкент қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "1" шілдедегі
№ 572 қаулысына қосымша

4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент Нуртай К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Абдрахимов
Приложение
к постановлению акимата
города Шымкент № 572
от "1" июля 2019 года

Жергілікті бюджет есебінен 2019-2020 оқу жылына техникалық және кәсiптiк, орта білімнен кейінгі бiлiмi бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Шымкент қаласы әкімдігінің 13.09.2019 № 697 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Білім ұйымының атауы
код
Мамандықтар/Біліктілігі
9 сынып негізінде
11 сынып негізінде
Барлығы
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Шымкент қаласы білім басқармасының "Манап Өтебаев атындағы жоғарғы жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год за счет средств местного бюджета
Сноска. Приложение с изменениями внесенными постановлением акимата города Шымкент от 13.09.2019 № 697 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование организации образования
код
Специальность/ квалификация
На основе 9 класса
На основе 11 класса
Всего
Администратор бюджетной программы
Государственное коммунальное казенное предприятие "Высший колледж новых технологий имени Манапа Утебаева" управления образования города Шымкент