Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 1 шілдедегі № 572 "2019-2020 оқу жылына техникалық және кәсiптiк, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 697 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 қыркүйекте № 59 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 122 бұйрығымен бекітілген Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар кадрларды даярлауға, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының дайындық бөлімдеріне, сондай-ақ мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларының 14 және 21-тармақтарына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13418 болып тіркелген) сәйкес Шымкент қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

О внесении изменений в постановление акимата города Шымкент от 1 июля 2019 года № 572 "О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год"
Постановление акимата города Шымкент от 13 сентября 2019 года № 697. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 13 сентября 2019 года № 59
В соответствии с пунктами 14 и 21 Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда, на подготовительные отделения организаций высшего и (или) послевузовского образования, а также на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование утвержденного приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 122 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13418), акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "2019-2020 оқу жылына техникалық және кәсiптiк, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 1 шілдедегі № 572 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 50 тіркелген, 2019 жылғы 5 шілдеде "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:

1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 1 июля 2019 года № 572 "О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 50, опубликованное 5 июля 2019 года в газете "Панорама Шымкента") следующие изменения:

көрсетілген қаулыға "Жергілікті бюджет есебінен 2019-2020 оқу жылына техникалық және кәсiптiк, орта білімнен кейінгі бiлiмi бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы" қосымшасының
"
Шымкент қаласы білім басқармасының "Жеңіл өнеркәсіп және сервис колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1211000
Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу
"Шымкент қаласының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі

строку в приложении к указанному постановлению "Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год за счет средств местного бюджета"
"
Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж легкой промышленности и сервиса" управления образования города Шымкент
1211000
Швейное производство и моделирование одежды
Государственное учреждение "Управление образования города Шымкент"

537
2729
";
деген қатары мынадай редакцияда жазылсын:
"
Барлығы қала бойынша
2168
537
2705
".
2. "Шымкент қаласының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шымкент қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына ресми жариялауға жолдауды;

537
2729
";
изложить в следующей редакции:
"
Всего по городу
2168
537
2705
".
2. Государственному учреждению "Управление образования города Шымкент" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;

3) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкiмiнiң бірінші орынбасары Қ.Нұртайға жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2019 жылғы 29 тамыздан бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
қала әкімі Е. Айтаханов

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент Нуртай К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшее с 29 августа 2019 года.
Аким города Е. Айтаханов