Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/506-6с шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 желтоқсанда № 76 болып тіркелді
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Шымкент қаласы мәслихатының 03.07.2023 № 5/53-VIII шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шымкент қаласы мәслихатының 03.07.2023 № 5/53-VIII шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шымкент қаласы мәслихатының 03.07.2023 № 5/53-VIII шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 11/115-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4068 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

Об определении перечня социально значимых сообщений по городу Шымкент
Решение маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/506-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 13 декабря 2019 года № 76
Сноска. В заголовок решения внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется, решением маслихата города Шымкент от 03.07.2023 № 5/53-VIII (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения маслихата города Шымкент от 03.07.2023 № 5/53-VIII (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Определить перечень социально значимых сообщений по городу Шымкент согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется, решением маслихата города Шымкент от 03.07.2023 № 5/53-VIII (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 марта 2017 года № 11/115-VI "Об определении перечня социально значимых сообщений по городу Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4068, опубликовано в Эталонном конрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 апреля 2017 года).

3. "Шымкент қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таралатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
3) ресми жарияланғаннан кейін Шымкент қаласы мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Шымкент после его официального опубликования.