Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Ақбақай, Биназар, Бірлік, Қарабөгет, Кеңес, Қызылтал, Мойынқұм, Мыңарал, Ұланбел, Хантау және Шығанақ ауылдық округтерінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 қарашадағы № 255 қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 қарашадағы № 40-7 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қарашада № 4403 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы нормативтік құқықтық актінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес экспликация бойынша мемлекеттік жер қоры және босалқы жерлері есебінен:
1) 19 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Ақбақай ауылдық округінің;
2) 61,9 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Биназар ауылдық округінің;
3) 129 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Бірлік ауылдық округінің;
4) 110 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Қарабөгет ауылдық округінің;
5) 184 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Кеңес ауылдық округінің;
6) 12,2 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Қызылтал ауылдық округінің;
7) 684,97 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Мойынқұм ауылдық округінің;
8) 160,96 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Мыңарал ауылдық округінің;
9) 36 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Ұланбел ауылдық округінің;
10) 16,1 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Хантау ауылдық округінің;
11) 32,56 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Шығанақ ауылдық округінің шекаралары (шегі) өзгертілсін.

Об изменении границы (черты) Акбакайского, Биназарского, Берликского, Карабугетского, Кенесского, Кызылталского, Мойынкумского, Мынаралского, Уланбелского, Хантауского и Шыганакского сельских округов Мойынкумского района Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 12 ноября 2019 года № 255 и решение Жамбылского областного маслихата от 12 ноября 2019 года № 40-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 ноября 2019 года № 4403
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границу (черты) за счет земель государственного земельного фонда и запаса по экспликации, согласно приложениям 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему нормативному правовому акту:
1) присоединением 19 гектаров в Акбакайскому сельскому округу Мойынкумского района Жамбылской области;
2) присоединением 61,9 гектаров в Биназарскому сельскому округу Мойынкумского района Жамбылской области;
3) присоединением 129 гектаров в Берликскому сельскому округу Мойынкумского района Жамбылской области;
4) присоединением 110 гектаров в Карабугетскому сельскому округу Мойынкумского района Жамбылской области;
5) присоединением 184 гектаров в Кенесскому сельскому округу Мойынкумского района Жамбылской области;
6) присоединением 12,2 гектаров в Кызылталскому сельскому округу Мойынкумского района Жамбылской области;
7) присоединением 684,97 гектаров в Мойынкумскому сельскому округу, Мойынкумского района Жамбылской области;
8) присоединением 160,96 гектаров в Мынаралскому сельскому округу, Мойынкумского района Жамбылской области;
9) присоединением 36 гектаров в Уланбелскому сельскому округу, Мойынкумского района Жамбылской области;
10) присоединением 16,1 гектаров в Хантаускому сельскому округу, Мойынкумского района Жамбылской области;
11) присоединением 32,56 гектаров в Шыганакскому ауыльному округу, Мойынкумского района Жамбылской области.