Жамбыл облысы Жуалы ауданының Нұрлыкент ауылдық округінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 қарашадағы № 254 қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 40-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қарашада № 4404 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы нормативтік құқықтық актінің қосымшасына сәйкес экспликация бойынша жер пайдаланушылардың, мемлекеттік су қоры және босалқы жерлері есебінен 188,17 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Жуалы ауданының Нұрлыкент ауылдық округінің шекарасы (шегі) өзгертілсін.

Об изменении границы (черты) Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 12 ноября 2019 года № 254 и решение Жамбылского областного маслихата от 12 ноября 2019 года № 40-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 ноября 2019 года № 4404
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границу (черту) за счет земель землепользователей, государственного водного фонда и запаса по экспликации, согласно приложению к настоящему нормативному правовому акту присоединением 188,17 гектаров в Нурлыкентский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области.