Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Қызылқайнар, Гродеково, Ақбұлым, Қарой, Қаракемер, Бесағаш, Көлқайнар, Жамбыл және Полатқосшы ауылдық округтерінің шекараларын (шегін) өзгерту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 қарашадағы № 253 қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 40-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қарашада № 4405 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы нормативтік құқықтық актінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларына сәйкес экспликация бойынша мемлекеттік жер қоры, меншік иелері және жер пайдаланушылардың жерлері есебінен:
1) 257,2835 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Қызылқайнар ауылдық округінің;
2) 98,36 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Гродеково ауылдық округінің;
3) 63,8544 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Ақбұлым ауылдық округінің;
4) 74,6792 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Қарой ауылдық округінің;
5) 33,2607 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Көлқайнар ауылдық округінің;
6) 53,59 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Қаракемер ауылдық округінің;
7) 174,66 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Бесағаш ауылдық округінің;
8) 189,7493 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Жамбыл ауылдық округінің;
9) 136,22 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Полатқосшы ауылдық округінің шекаралары (шегі) өзгертілсін.

Об изменении границы (черты) Кызылкайнарского, Гродеково, Акбулымского, Каройского, Каракемерского, Бесагашского, Колкайнарского, Жамбылского и Полаткощинского сельских округов Жамбылского района Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 12 ноября 2019 года № 253 и решение Жамбылского областного маслихата от 12 ноября 2019 года № 40-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 ноября 2019 года № 4405
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы (черты) за счет земель государственного земельного фонда, собственников и землепользователей по экспликации, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему нормативному правовому акту:
1) присоединением 257,2835 гектаров в Кызылкайнарский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области;
2) присоединением 98,36 гектаров в Гродековский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области;
3) присоединением 63,8544 гектаров в Акбулымский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области;
4) присоединением 74,6792 гектаров в Каройский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области;
5) присоединением 33,2607 гектаров в Колкайнарский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области;
6) присоединением 53,59 гектаров в Каракемерский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области;
7) присоединением 174,66 гектаров в Бесагашский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области;
8) присоединением 189,7493 гектаров в Жамбылский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области;
9) присоединением 136,22 гектаров в Полаткощинский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области.