"2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы №30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 желтоқсанда № 4444 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы №30-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4037 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 25 желтоқсанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"284 755 039" сандары "284 234 960" сандарымен ауыстырылсын;
"23 247 022" сандары "22 726 943" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года №30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 41-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 декабря 2019 года № 4444
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года №30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4037, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 декабря 2018 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "284 755 039" заменить цифрами "284 234 960";
цифры "23 247 022" заменить цифрами "22 726 943";
в подпункте 2):

"283 269 925" сандары "282 749 846" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық мәслихатының
сессия төрағасы Ж. Айтишев
Жамбыл облыстық
мәслихатының хатшысы Б. Карашолаков
Жамбыл облыстық
мәслихатының 2018 жылғы 13
желтоқсандағы №30-3 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

цифры "283 269 925" заменить цифрами "282 749 846";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Жамбылского
областного маслихата Ж. Айтишев
Секретарь Жамбылского
областного маслихата Б. Карашолаков
Приложение 1
к решению Жамбылского
областного маслихата
№30-3 от 13 декабря 2018 года
Областной бюджет на 2019 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

31 221
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 630
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 324 380
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
119 309
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
29 220 359
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
23 549 095
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
768 521
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
755 430
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
430 872
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
308 002
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21 185 546
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 724
261
Облыстың білім басқармасы
324 221
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
324 221
271
Облыстың құрылыс басқармасы
13 884
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
13 884
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
765 391
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
765 391
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 444 531
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 553
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
910
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
81 029
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру

31 221
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 630
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 324 380
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
119 309
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
29 220 359
256
Управление координации занятости и социальных программ области
23 549 095
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
768 521
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
755 430
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
430 872
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
308 002
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
21 185 546
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
100 724
261
Управление образования области
324 221
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
324 221
271
Управление строительства области
13 884
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
13 884
256
Управление координации занятости и социальных программ области
765 391
003
Социальная поддержка инвалидов
765 391
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 444 531
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
95 553
007
Капитальные расходы государственного органа
910
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
81 029
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

2 384
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
50 798
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 534 244
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
1 601
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
431 553
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
42 283
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
47 325
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
61 372
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
95 479
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 113
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 113
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 532
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 532
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
72 849
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 327
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 522
271
Облыстың құрылыс басқармасы
19 743
145
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
19 743
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
21 426 062
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
141 113
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
141 113
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11 884 366
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 592 803
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

2 384
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
50 798
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 534 244
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
1 601
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
431 553
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
42 283
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
47 325
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
61 372
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
95 479
263
Управление внутренней политики области
28 113
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 113
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 532
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 532
270
Управление по инспекции труда области
72 849
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
68 327
003
Капитальные расходы государственного органа
4 522
271
Управление строительства области
19 743
145
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам для предоставления жилищных сертификатов как социальная помощь
19 743
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
21 426 062
251
Управление земельных отношений области
141 113
011
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд
141 113
271
Управление строительства области
11 884 366
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
5 592 803
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

1 513 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
12 004
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
96 407
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
58 060
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
481
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
900 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 885 732
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
1 800
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 702 620
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
108 730
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
178 067
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 726 193
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 096 156
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
22 102
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
35 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
807 451
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 586
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
308
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 889
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

1 513 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
12 004
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
96 407
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
58 060
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
481
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
900 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 885 732
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
1 800
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 702 620
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
108 730
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
178 067
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 726 193
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 096 156
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
22 102
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
35 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 000
719
Управление ветеринарии области
807 451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
54 586
003
Капитальные расходы государственного органа
308
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 889
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

118 312
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
44 730
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 203
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 527
12
Көлiк және коммуникация
12 160 558
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10 151 041
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 719 474
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
516 531
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
641 939
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
16 275
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1 930 991
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
4 325 831
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 009 517
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 615
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
212 765
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 273
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 723 214
129
Түркістан облысы Арыс қаласындағы төтенше жағдайлардың салдарын жою бойынша ағымдағы іс-шаралар өткізу
2 650
13
Басқалар
19 050 372
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 844 780
005
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
339 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
328 724
010
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
762 715
011
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
326 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
88 341
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
60 852
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi

118 312
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
44 730
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
41 203
003
Капитальные расходы государственного органа
3 527
12
Транспорт и коммуникации
12 160 558
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10 151 041
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 719 474
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
516 531
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
641 939
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
16 275
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 930 991
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
4 325 831
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 009 517
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
65 615
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
212 765
011
Капитальные расходы государственного органа
5 273
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 723 214
129
Проведение текущих мероприятий по ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в городе Арысь Туркестанской области
2 650
13
Прочие
19 050 372
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 844 780
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
339 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
328 724
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
762 715
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
326 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
88 341
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
60 852
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"

60 852
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
216 256
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
78 197
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
138 059
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 450
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 450
257
Облыстың қаржы басқармасы
13 772 009
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 379 796
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
392 213
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
39 460
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
39 460
261
Облыстың білім басқармасы
742 433
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
742 433
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
157 267
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 438
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
489
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 126
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
67 214
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
741 107
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

60 852
253
Управление здравоохранения области
216 256
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
78 197
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
138 059
256
Управление координации занятости и социальных программ области"
3 450
058
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
3 450
257
Управление финансов области
13 772 009
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
13 379 796
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
392 213
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
39 460
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
39 460
261
Управление образования области
742 433
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
742 433
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
157 267
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
83 438
003
Капитальные расходы государственного органа
489
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 126
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
67 214
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
741 107
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

741 107
271
Облыстың құрылыс басқармасы
884 587
095
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттер
666 667
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
217 920
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
74 997
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
74 997
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
462 884
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
462 884
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
50 290
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 290
14
Борышқа қызмет көрсету
35 307
257
Облыстың қаржы басқармасы
35 307
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
31 887
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3 420
15
Трансферттер
100 295 725
257
Облыстың қаржы басқармасы
100 295 725
007
Субвенциялар
94 207 865
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
11 442
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
4 793 647
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 272 000
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
10 771
III. Таза бюджеттік кредиттеу
25 665 350
Бюджеттік кредиттер
30 651 029
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
337 230
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
337 230
006
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру

741 107
271
Управление строительства области
884 587
095
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
666 667
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
217 920
273
Управление культуры, архивов и документации области
74 997
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
74 997
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
462 884
058
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
462 884
285
Управление физической культуры и спорта области
50 290
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
50 290
14
Обслуживание долга
35 307
257
Управление финансов области
35 307
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
31 887
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
3 420
15
Трансферты
100 295 725
257
Управление финансов области
100 295 725
007
Субвенции
94 207 865
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
11 442
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
4 793 647
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1 272 000
051
Трансферты органам местного самоуправления
10 771
III. Чистое бюджетное кредитование
25 665 350
Бюджетные кредиты
30 651 029
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
337 230
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
337 230
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"