"2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы №40-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 наурыздағы № 43-7 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 сәуірде № 4171 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 40-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4065 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылдың 10 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "52 977 188" сандары "46 393 717" сандарымен ауыстырылсын;
"40265034" сандары "33 681 563" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "55 471 219" сандары "49 587 483" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "0" саны "735 948" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "735 948" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-10 112 781" сандары "-11 548 464" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "10 112 781" сандары "11 548 464" сандарымен ауыстырылсын;
"3721028" саны "3 521 028" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "1 235 683" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақта "91 514" сандары "166 514" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 19 декабря 2018 года №40-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 27 марта 2019 года № 43-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 апреля 2019 года № 4171
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 19 декабря 2018 года № 40-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4065, опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "52 977 188" заменить цифрами "46 393 717";
цифры "40 265 034" заменить цифрами "33 681 563";
в подпункте 2) цифры "55 471 219" заменить цифрами "49 587 483";
в подпункте 4) цифру "0" заменить цифрами "735 948";
цифру "0" заменить цифрами "735 948";
в подпункте 5) цифры "-10 112 781" заменить цифрами "-11 548 464";
в подпункте 6) цифры "10 112 781" заменить цифрами "11 548 464";
цифры "3 721 028" заменить цифрами "3 521 028";
цифру "0" заменить цифрами "1 235 683";
в пункте 2 "91 514" заменить цифрами "166 514".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихат сессиясының төрайымы Э. Мырза-Ғали
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Кулекеев
Тараз қалалық мәслихатының
2019 жылғы 27 наурыздағы
№ 43-7 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2018 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 40-3 шешіміне 1 қосымша
Тараз қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
І. КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Таразского городского маслихата Э. Мырза-Гали
Секретарь
Таразского городского маслихата Б. Кулекеев
Приложение к решению
Таразского городского маслихата
от 27 марта 2019 года № 43-7
Приложение 1 к решению
Таразского городского маслихата
от 19 декабря 2018 года № 40-3
Бюджет города Тараз на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
I. ДОХОДЫ