"2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 40-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 қыркүйектегі № 48-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 қыркүйекте № 4327 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 40-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4065 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылдың 10 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "64615900" сандары "65758707" сандарымен ауыстырылсын;
"5282190" сандары "6424997" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "66612016" сандары "67705870" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "1933598" сандары "1982551" сандарымен ауыстырылсын;
"1933598" сандары "1982551" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақта:
"276217" сандары "477729" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 19 декабря 2018 года № 40-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Таразского городского маслихата от 11 сентября 2019 года № 48-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 сентября 2019 года № 4327
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 19 декабря 2018 года № 40-3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4065, опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "64615900" заменить цифрами "65758707";
цифры "5282190" заменить цифрами "6424997";
в подпункте 2) цифры "66612016" заменить цифрами "67705870";
в подпункте 4) цифры "1933598" заменить цифрами "1982551";
цифры "1933598" заменить цифрами "1982551";
в пункте 2:
цифры "276217" заменить цифрами "477729".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихат сессиясының төрағасы Н. Мауленов
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Кулекеев
Тараз қалалық мәслихатының
2019 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 48-5 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2018 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 40-3 шешіміне 1 қосымша
Тараз қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
І. КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Таразского городского маслихата Н. Мауленов
Секретарь
Таразского городского маслихата Б. Кулекеев
Приложение к решению
Таразского городского маслихата
от 11 сентября 2019 года № 48-5
Приложение 1 к решению
Таразского городского маслихата
от 19 декабря 2018 года № 40-3
Бюджет города Тараз на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
I. ДОХОДЫ