Байзақ ауданының кейбір ауылдарының шекараларын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 наурыздағы № 145 қаулысы және Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 наурыздағы № 43-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 сәуірде № 4180 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31 баптарына сәйкес Байзақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Белгіленсін:
1) жалпы аумағы 69,37 гектар және ұзындығы 4967,47 метр болатын Темірбек ауылдық округінің Сарыбарақ ауылының шекарасы 1 қосымшаға сәйкес;
2) жалпы аумағы 144,34 гектар және ұзындығы 4982,76 метр болатын Темірбек ауылдық округінің Тегістік ауылының шекарасы 2 қосымшаға сәйкес;
3) жалпы аумағы 77,22 гектар және ұзындығы 4837,98 метр болатын Темірбек ауылдық округінің Шахан ауылының шекарасы 3 қосымшаға сәйкес;
4) жалпы аумағы 3,22 гектар және ұзындығы 830,37 метр болатын Жаңатұрмыс ауылдық округінің Төрегелді ауылының шекарасы 4 қосымшаға сәйкес;
5) жалпы аумағы 9,75 гектар және ұзындығы 1310,24 метр болатын Жаңатұрмыс ауылдық округінің Қайнар разъездінің шекарасы 5 қосымшаға сәйкес;
6) жалпы аумағы 120,40 гектар және ұзындығы 5377,10 метр болатын Түймекент ауылдық округінің Ақжар ауылының шекарасы 6 қосымшаға сәйкес;
7) жалпы аумағы 268,72 гектар және ұзындығы 7230,84 метр болатын Көптерек ауылдық округінің Кеңес ауылының шекарасы 7 қосымшаға сәйкес;
8) жалпы аумағы 222,61 гектар және ұзындығы 7174,02 метр болатын Ынтымақ ауылдық округінің Мәдімар ауылының шекарасы 8 қосымшаға сәйкес;
9) жалпы аумағы 85,85 гектар және ұзындығы 2048,63 метр болатын Суханбаев ауылдық округінің Қарасу ауылының шекарасы 9 қосымшаға сәйкес;
10) жалпы аумағы 9,68 гектар және ұзындығы 1745,58 метр болатын Ботамойнақ ауылдық округінің Үшбұлақ станциясының шекарасы 10 қосымшаға сәйкес.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихаттың аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледi.
Аудан әкімі Р. Рахманбердиев
Аудандық мәслихаттың сессиясының төрағасы А. Үкібаев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Тлепов
Байзақ ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "27" наурыздағы
№145 қаулысына және Байзақ
аудандық мәслихатының
2019 жылғы "27" наурыздағы
№43-6 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Темірбек ауылдық округінің Сарыбарақ ауылының шекарасын белгілеу жөніндегі ТҮСІНДІРМЕ
Атауы
Есептік кварталы
Жалпы ауданы гектар
Оның ішінде
егістік
оның ішінде суармалысы
көп жылдық екпелер
шабындық
жайылым
оның ішінде жақсартылғаны
оның ішінде суландырылғаны
барлық ауыл шаруашылық алқаптары
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Темірбек ауылдық округінің жері

Об установлении границ некоторых сел Байзакского района
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 27 марта 2019 года № 145 и решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 27 марта 2019 года № 43-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 апреля 2019 года № 4180
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байзакский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и Байзакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить:
1) границу села Сарыбарак Темирбекского сельского округа общей площадью 69,37 гектар и протяженностью 4967,47 метра согласно приложению 1;
2) границу села Тегистык Темирбекского сельского округа общей площадью 144,34 гектар и протяженностью 4982,76 метра согласно приложению 2;
3) границу села Шахан Темирбекского сельского округа общей площадью 77,22 гектар и протяженностью 4837,98 метра согласно приложению 3;
4) границу села Торегелды Жанатурмысского сельского округа общей площадью 3,22 гектар и протяженностью 830,37 метра согласно приложению 4;
5) границу разъезда Кайнар Жанатурмысского сельского округа общей площадью 9,75 гектар и протяженностью 1310,24 метра согласно приложению 5;
6) границу села Акжар Туймекентского сельского округа общей площадью 120,40 гектар и протяженностью 5377,10 метра согласно приложению 6;
7) границу села Кенес Коптерекского сельского округа общей площадью 268,72 гектар и протяженностью 7230,84 метра согласно приложению 7;
8) границу села Мадимар Ынтымакского сельского округа общей площадью 222,61 гектар и протяженностью 7174,02 метра согласно приложению 8;
9) границу села Карасу Суханбаевского сельского округа общей площадью 85,85 гектар и протяженностью 2048,63 метра согласно приложению 9;
10) границу станции Ушбулак Ботамойнакского сельского округа общей площадью 9,68 гектар и протяженностью 1745,58 метра согласно приложению 10.
2. Контроль за исполнением нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Рахманбердиев
Председатель сессии районного маслихата А. Укибаев
Секретарь районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1
к постановлению акимата
Байзакского района
от "27" марта 2019 года №145
и решению Байзакского
районного маслихата
от "27" марта 2019 года №43-6
ЭКСПЛИКАЦИЯ по установлению границ села Сарыбарак Темирбекского сельского округа Байзакского района Жамбылской области
Наименование
Учетный квартал
Общая площадь гектар
В том числе
пашня
в том числе орошаемая
многолетние насаждения
сенокос
пастбище
в том числе улучшенные
в том числе обводненные
Всего сельскохозяйственных угодий
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Земли Темирбекского сельского округа