"2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық маслихатының 2019 жылғы 8 мамырдағы № 46-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 4221 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4057 болып тіркелген және 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"13050851" сандары "16441108" сандарымен ауыстырылсын;
"9872" сандары "9888" сандарымен ауыстырылсын;
"11680806" сандары "15071047" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"13062892" сандары "16453148" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-26686" сандары "-26685" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"26686" сандары "26685" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "О районном бюджете на 2019–2021 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 8 мая 2019 года № 46-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 мая 2019 года № 4221
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4057, и опубликовано 9 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "13050851" заменить цифрами "16441108";
цифры "9872" заменить цифрами "9888";
цифры "11680806" заменить цифрами "15071047";
в подпункте 2)
цифры "13062892" заменить цифрами "16453148";
в подпункте 5)
цифры "-26686" заменить цифрами "-26685";
в подпункте 6)
цифры "26686" заменить цифрами "26685";

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Е. Әшірбеков
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2019 жылғы 8 мамырдағы
№ 46-2 шешіміне 1 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 38-3 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административной территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата Е. Аширбеков
Секретарь районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 8 мая 2019 года № 46-2
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 38-3
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Класс
Сумма, тысяч тенге
Подкласс
Наименование
1. Доходы

1566
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7194
076
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
7194
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
114024
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
17000
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
74006
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23018
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
52594
051
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
19455
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
33139
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
480491
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
480491
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
253698
076
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
253698
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
19304
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
60100
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
60100
14
Борышқа қызмет көрсету
16
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
16
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
16
15
Трансферттер

1566
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7194
076
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
7194
452
Отдел финансов района (города областного значения)
114024
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
17000
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
74006
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
23018
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
52594
051
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
19455
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
33139
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
480491
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
480491
464
Отдел образования района (города областного значения)
253698
076
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
253698
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
19304
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
60100
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
60100
14
Обслуживание долга
16
452
Отдел финансов района (города областного значения)
16
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
16
15
Трансферты

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
11868
Байзақ аудандық мәслихатының
2019 жылғы 8 мамырдағы
№ 46 - 2 шешіміне 5 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 38-3 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға арналған Сазтерек ауылдық округінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
мың теңге
Ауылдық округтердің атауы
001 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005 Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
022 Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
"Сазтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
11868
Приложение 5 к решению
Байзакского районного маслихата
от 8 мая 2019 года № 46-2
Приложение 5 к решению
Байзакского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 38-3
Перечень бюджетных программ Сазтерекского сельского округа на 2019 год
тысяч тенге
Наименование сельских округов
001 Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа.
005 Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
022 Капитальные расходы государственных органов
040 Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сазтерекского сельского округа"