2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы № 48-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 маусымда № 4269 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4057 болып тіркелген және 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"16441108" сандары "16495484" сандарымен ауыстырылсын;
"1299203" сандары "1325455" сандарымен ауыстырылсын;
"9888" сандары "10044" сандарымен ауыстырылсын;
"60970" сандары "88938" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"16453148" сандары "16507524" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "О районном бюджете на 2019–2021 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 14 июня 2019 года № 48-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 июня 2019 года № 4269
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4057, и опубликовано 9 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "16441108" заменить цифрами "16495484";
цифры "1299203" заменить цифрами "1325455";
цифры "9888" заменить цифрами "10044";
цифры "60970" заменить цифрами "88938";
в подпункте 2)
цифры "16453148" заменить цифрами "16507524".

Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2019 жылғы 14 маусымдағы
№ 48–2 шешіміне 1 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 38-3 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административной территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Секретарь районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 14 июня 2019 года № 48-2
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 38-3
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Класс
Сумма, тысяч тенге
Под класс
Наименование

543518
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
543518
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
94732
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
97080
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
351706
13
Басқалар
969667
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1566
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1566
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7194
076
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
7194
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
114024
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
17000
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
74006
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23018
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
52594
051
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
19455
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
33139
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
480491
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
480491
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
253698
076
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

543518
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
543518
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
94732
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
97080
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
351706
13
Прочие
969667
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1566
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках программы "Развитие регионов"
1566
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7194
076
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
7194
452
Отдел финансов района (города областного значения)
114024
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
17000
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
74006
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
23018
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
52594
051
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
19455
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
33139
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
480491
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
480491
464
Отдел образования района (города областного значения)
253698
076
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"