"2019-2021 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 сәуірдегі № 41-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 сәуірде № 4185 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4074 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 15 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Аса ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"296 752" сандары "307 262" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "7 644" сандарымен ауыстырылсын;
"271 044" сандары "273 910" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"296 752" сандары "307 262" сандарымен ауыстырылсын.
1.2 Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"138 958" сандары "147 845" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "1 193" сандарымен ауыстырылсын;
"132 006" сандары "139 700" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"138 958" сандары "147 845" сандарымен ауыстырылсын.
1.3 Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"42 482" сандары "45 647" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "1 486" сандарымен ауыстырылсын;
"39 331" сандары "41 010" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"42 482" сандары "45 647" сандарымен ауыстырылсын.
1.4 Ақбұлым ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"82 709" сандары "86 338" сандарымен ауыстырылсын;
"100" сандары "1 245" сандарымен ауыстырылсын;
"77 359" сандары "79 843" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"82 709" сандары "86 338" сандарымен ауыстырылсын.
1.5 Бесағаш ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"154 067" сандары "160 289" сандарымен ауыстырылсын;
"250" сандары "2 425" сандарымен ауыстырылсын;
"145 469" сандары "149 516" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"154 067" сандары "160 289" сандарымен ауыстырылсын.
1.6 Гродиково ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"101 052" сандары "104 383" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 35-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 2 апреля 2019 года № 41-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 апреля 2019 года № 4185
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 35-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4074, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 по Ассинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "296 752" заменить цифрами "307 262";
цифру "0" заменить цифрами "7 644";
цифры "271 044" заменить цифрами "273 910";
в подпункте 2):
цифры "296 752" заменить цифрами "307 262".
1.2 по Айшабибинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "138 958" заменить цифрами "147 845";
цифру "0" заменить цифрами "1 193";
цифры "132 006" заменить цифрами "139 700";
в подпункте 2):
цифры "138 958" заменить цифрами "147 845".
1.3 по Акбастаускому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "42 482" заменить цифрами "45 647";
цифру "0" заменить цифрами "1 486";
цифры "39 331" заменить цифрами "41 010";
в подпункте 2):
цифры "42 482" заменить цифрами "45 647".
1.4 по Акбулымскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "82 709" заменить цифрами "86 338";
цифры "100" заменить цифрами "1 245";
цифры "77 359" заменить цифрами "79 843";
в подпункте 2):
цифры "82 709" заменить цифрами "86 338".
1.5 по Бесагашскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "154 067" заменить цифрами "160 289";
цифры "250" заменить цифрами "2 425";
цифры "145 469" заменить цифрами "149 516";
в подпункте 2):
цифры "154 067" заменить цифрами "160 289".
1.6 по Гродиковскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "101 052" заменить цифрами "104 383";

"182 188" сандары "184 431" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"206 669" сандары "215 918" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1-15 қосымшалары осы шешімнің 1-15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "182 188" заменить цифрами "184 431";
в подпункте 2):
цифры "206 669" заменить цифрами "215 918";
Приложении 1-15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1-15 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Р.Аширов
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2019 жылғы "2" сәуірдегі
№ 41-2 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2018 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 35-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Аса ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Р.Аширов
Секретарь Жамбылского районного маслихата Р.Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
от "2" апреля 2019 года № 41-2
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
от "25" декабря 2018 года № 35-2
Бюджет Ассинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ