"2019-2021 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 43-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 маусымда № 4237 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4074 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 15 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Аса ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"307 262" сандары "706 570" сандарымен ауыстырылсын;
"25 708" сандары "30 708" санымен ауыстырылсын;
"7 644" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
"273 910" сандары "675 862" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"307 262" сандары "714 214" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "-7 644" сандарымен ауыстырылсын;
6) "0" саны "7 644" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "7 644" сандарымен ауыстырылсын.
1.2 Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"147 845" сандары "149 774" сандарымен ауыстырылсын;
"6 952" сандары "9 452" сандарымен ауыстырылсын
"1 193" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
"139 700" сандары "140 322" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"147 845" сандары "150 967" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "-1 193" сандарымен ауыстырылсын;
6) "0" саны "1 193" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "1 193" сандарымен ауыстырылсын.
1.3 Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"45 647" сандары "38 930" сандарымен ауыстырылсын;
"1 486" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
"41 010" сандары "35 779" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"45 647" сандары "40 416" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "-1 486" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "1 486" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "1 486" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 35-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 15 мая 2019 года № 43-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 мая 2019 года № 4237
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 35-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4074, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 по Ассинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "307 262" заменить цифрами "706 570";
цифры "25 708" заменить цифрами "30 708";
цифры "7 644" заменить цифрой "0";
цифры "273 910" заменить цифрами "675 862";
в подпункте 2):
цифры "307 262" заменить цифрами "714 214";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-7 644";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "7 644";
используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "7 644".
1.2 по Айшабибинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "147 845" заменить цифрами "149 774";
цифры "6 952" заменить цифрами "9 452";
цифры "1 193" заменить цифрой "0";
цифры "139 700" заменить цифрами "140 322";
в подпункте 2):
цифры "147 845" заменить цифрами "150 967";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-1 193";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "1 193";
используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "1 193".
1.3 по Акбастаускому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "45 647" заменить цифрами "38 930";
цифры "1 486" заменить цифрой "0";
цифры "41 010" заменить цифрами "35 779";
в подпункте 2):
цифры "45 647" заменить цифрами "40 416";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-1 486";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "1 486";
используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "1 486".

"747" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
"95 252" сандары "107 078" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"98 624" сандары "110 450" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "-747" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "747" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "747" сандарымен ауыстырылсын.
1.15 Полатқосшы ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"215 918" сандары "227 949" сандарымен ауыстырылсын;
"24 481" сандары "29 481" сандарымен ауыстырылсын;
"7 006" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
"184 431" сандары "198 468" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"215 918" сандары "234 955" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "-7 006" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "7 006" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "7 006" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1-15 қосымшалары осы шешімнің 1-15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "747" заменить цифрой "0";
цифры "95 252" заменить цифрами "107 078";
в подпункте 2):
цифры "98 624" заменить цифрами "110 450";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-747";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "747";
используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "747".
1.15 по Полаткощинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "215 918" заменить цифрами "227 949";
цифры "24 481" заменить цифрами "29 481";
цифры "7 006" заменить цифрой "0";
цифры "184 431" заменить цифрами "198 468";
в подпункте 2):
цифры "215 918" заменить цифрами "234 955";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-7 006";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "7 006";
используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "7 006";
Приложении 1-15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1-15 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.