Жамбыл ауданы әкімдігінің "2019 жылға арналған орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" 2019 жылғы 12 ақпандағы №59 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 қазандағы № 547 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қазанда № 4358 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-3) тармақшасына және 62 бабының 6-1 тармағына сәйкес, Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2019 жылға арналған орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Жамбыл ауданының әкімдігі 2019 жылғы 12 ақпандағы № 59 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
Қосымшада 50 деген сандар 150 деген сандармен ауыстырылсын.
2. "Жамбыл ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының Жамбыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл ауданы әкімінің орынбасары Ү. Наймановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданының әкімі Б. Казанбасов

О внесении изменения в постановление акимата Жамбылского района от 12 февраля 2019 года № 59 "Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование на 2019 год"
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 17 октября 2019 года № 547. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 октября 2019 года № 4358
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-3) пункта 4 статьи 6 и пунктом 6-1 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылского района от 12 февраля 2019 года № 59 "Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование на 2019 год" следующее изменение:
в приложении цифры 50 заменить цифрми 150.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования акимата Жамбылского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылского района;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жамбылского района У. Найманову.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Б. Казанбасов