Cалық салу объектісінің Жамбыл ауданының елді мекенінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 қарашадағы № 620 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 4439 болып тіркелді.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес салық салу объектісінің Жамбыл ауданының елдi мекенінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. "Жамбыл ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) Осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) Осы қаулының Жамбыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) Осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ерлан Қыдыралылына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жамбыл ауданының әкімі Б. Казанбасов
"Келісілді"
Жамбыл ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасының басшысы
_____________М. Тленчиев
"29" қараша 2019 ж.
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 29 қарашадағы
№ 620 қаулысына қосымша
Салық салу объектісінің Жамбыл ауданының елді мекенінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающее месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жамбылского района
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 29 ноября 2019 года № 620. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 декабря 2019 года № 4439.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 25 декабря 2017 года, со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жамбылского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел финансов акимата Жамбылского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) настоящее постановление после государственной регистрации направить на официальное опубликование в течение десяти календарных дней;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылского района;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ерлан Кыдыралыулы.
4. Настоящее Постановление вступает в силу со дня регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Аким Жамбылского района Б. Казанбасов
"Согласовано"
Руководитель Управление
государственных доходов по
Жамбылскому району
_____________М. Тленчиев
"29" ноября 2019 г.
Приложение к постановлению
акимата Жамбылского района
от 29 ноября 2019 года № 620
Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жамбылского района